Dharma Dharma komentáře u knih

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Jedním slovem strhující. Když jsem si přečetla životopis autora, řekla jsem si: "To by mě zajímalo, co tito dva chlapíci dokažou napsat?!" :). A musím řict, že super, přečetla jsem to opravdu jedním dechem a to, že je to trilogie mě láká ještě víc, už teď se nemůžu dočkat dalších dvou dílů.

24.04.2014 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Moc se mi kniha líbila. Jsem spíš typ na severské detektivky, toto byl svým způsobem také detektivní žánr, ale uplně z jiného prostředí a to mě hrozně bavilo a něco jsem se dokonce i přiučila ;). Jedině doporučuji a už, už jsi jdu koupit další díl :)

30.09.2013 5 z 5

Drasticky děsivý Dexter / Drasticky dojemný Dexter / Dexter v temnotách Drasticky děsivý Dexter / Drasticky dojemný Dexter / Dexter v temnotách Jeff Lindsay (p)

Nejdrive jsem videla par dilu serialu, coz me donutilo koupit si knihu. Musim priznat, ze serial je o neco lepsi. Ale zase na druhou stranu, je to ctive, docela vas to vtahne do deje a i kdyz je Dexter seriovej vrah, mate ho radi a prejete mu aby ho nechytli :) Na severskou krimi to ale nemá. Ale dalsi dily si určo koupím :) .

25.09.2013 3 z 5