Deňulínek111 Deňulínek111 komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tato kniha byla mým prvním thrillerem a možná už proto se stala tím nejoblíbenějším :D . Děj celé knihy byl velice dobře promyšlený, pachatele jsem odhadla, až už byl v podstatě jasný, a to se mi často nestává. Jediným zádrhelem v celém čtení byly pracovní problémy hlavní postavy, které závěr knihy prodloužily a mnoho čtenářů by v této části knihu už dávno zahodilo, kdyby k dočtení nezbývalo posledních pár stran. Mimo to tedy hodnotím knihu velice kladně a díky tomu si budu muset najít čas, abych přečetla i další příběhy Eriky Fosterové :)

06.08.2021

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Kniha se stala mou naprostou oblíbenkyní a porazila všechny mé dosavadní oblíbené knihy na plné čáře. Určitě si ji brzy přečtu znova, a mohu ji jen doporučit :)

01.08.2020 5 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Tato kniha byla jednou z prvních knih, kterou jsem si půjčila před dvěma lety po přihlášení v městské knihovně ( do té doby jsem 6 let navštěvovala místní knihovnu v naší malé vesničce, kde jsem už měla všechny zajímavě knihy nejméně dvakrát přečtené - z toho všechny díly Harryho Pottera nejméně čtyřikrát) a své volby do dnes nelituji. Kniha se zařadila mezi opravdu malé množství mých oblíbených knih a i teď po dvou letech bych si ji přečetla znova a znova :)

29.07.2020 5 z 5

Puberťačka - takovou byste nechtěli ani zadarmo Puberťačka - takovou byste nechtěli ani zadarmo Anja Maier

Tato kniha je pro mě úsměvnou vzpomínkou, myslím že si ji přečtu ještě jednou, protože jsem se nejspíš nikdy nenasmála více, než právě u této knihy. Velice výstižně popisuje pubertu a v nejednom případu (cca ve všech) jsem si myslela, že je kniha o mě, protože se stejný scénář odehrával úplně stejně u nás doma :D knihu tudíž hodnotím velice kladně a úsměvně.

29.07.2020 4 z 5

Encyklopedie pro dívky Encyklopedie pro dívky Sonia Feertchak

Právě jsem knihu dočetla, a v mnoha ohledech mi pomohla, pro dívky do šestnácti let by mohla být poučná :)

29.07.2020