DaxasDK DaxasDK komentáře u knih

Tramvaj plná strašidel Tramvaj plná strašidel Petra Braunová

Příběh se odehrává v Praze, kde David také bydlí, a v Uničově, kde žije jeho babička. Největší zápletka v knize je, když David v noci zahlédne z okna Tramvaj plnou strašidel. A pak se bojí dělat cokoliv, že ho najdou. Potom, až přijede k babičce, začne záhadu řešit s bratrancem a sestřenicemi. Příhoda, která mě nejvíce zaujala, byla jak se setkali se strašidly na Vyšehradu. Tuto knihu hodnotím 4 hvězdičkami, protože byla pořád zajímavá a napínavá.

13.09.2018 4 z 5

Mezi piráty: dobrodružství za třicetileté války Mezi piráty: dobrodružství za třicetileté války Veronika Válková

Kniha je ze série Kouzelný atlas - putováním časem. Tento díl je z doby pirátů. Příběh vypráví je o holce, která má kouzelný atlas, pomocí kterého se vrátí do minulosti. Kniha obsahuje spoustu faktů, ale jak se začtete, tak ani nevíte, že je to naučná kniha. Mě bavila od začátku do konce.

10.01.2019 4 z 5

Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S. Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S. Petra Braunová

Zajímavá a napínavá kniha pro malé i dospělé. Tato kniha je takové dětské sci-fi. Do knihy se snadno začtete a nechcete přestat dokud, příběh neskončí.

08.12.2018 4 z 5