danika8666 danika8666 komentáře u knih

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tajemno kolem skupiny Králů, okolo kterého se kniha točila mě bavilo. Nicméně zbytek děje na mě působil jako slátanina několika knih dohromady. Když jsem knihu četla přišlo mi jako bych před sebou viděla Royaly (od E. Watt) spojené s Padesáti odstíny šedi. Všichni v knize na mě působili jako promiskuitní dementi, bez zajímavější charakteru, který by vás něčím oslovil. A to nemluvím o chování hlavní hrdinky, která dokáže hodit za hlavu věci, které jsou v normálním životě totálně přes čáru a dělá jako by se nic nedělo. Původně jsem byla rozhodnuta pro 3 hvězdy, ale pro čtivost knihy a zajímavou myšlenku zápletky, která snad v dalších dílech vygraduje v něco lepšího a dá příběhu trochu jiný rozměr jsem se rozhodla dát knize šanci, proto nakonec 4 hvězdy.

24.03.2018 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Jako předchozí tři díly ani tento nezklamal. Naopak bych řekla, že jde o nejlepší díl z celé série. V knize nebyla ani jedna kapitola nezáživná. Příběh se neustále posouval dopředu a nezanechal ve mně ani na chvíli pocit nudy. Autorka dokáže skvěle udržet napětí až do úplného konce.

04.12.2016 5 z 5