Daff042 Daff042 komentáře u knih

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Pokud někdo sestavuje seznam k povinné četbě, tak tuhle knihu můžu vřele doporučit. Knihu jsem četl před lety a nedávno jsem si ji znovu oživil a i po letech musím říct, že tahle kniha se opravdu nádherně čte, obsahuje devět povídek, které zobrazují dobu jak před válkou, tak i dobu kdy do naší země vnikly německé armády. Mně osobně se nejvíce líbí hned úvodní povídka, kde pán L. Popper pořídil nejdražšího kapra ve střední Evropě.

21.01.2022

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Klasický průměrný thriller, které se na nás chrlí každý rok v nepřeberném množství. Hrstka lidí která uvízne, díky vyšinutému vrahovi v odlehlé poušti a ten jako brutální mašina likviduje vše, co se mu dostane na mušku. Na druhou stranu musím říct, že se u knihy nebudete nudit. Svižný děj, který vás po několika stránkách vtáhne a nebudete moct knihu odložit. Příjemné nenáročné čtení, druhá kniha od Adamse, sice o trochu slabší, ale i tak neurazila.

30.01.2022 2 z 5

Zvířecí instinkt Zvířecí instinkt Roberto Aguirre-Sacasa

Výborný dynamický děj, se spousty postav, které jsou ikonické pro Spideyho, uvítal jsem i Black Cat, která vždy jde do všeho po hlavě. Ilustrace od Craine za mě na výbornou.

20.01.2022 4 z 5

Smrt Jean DeWolffové Smrt Jean DeWolffové Peter David

Ten to komiks je velice zajímavý v tom, že se zde setkáváme se Spideyho nejbrutálnějším maskovaným nepřítelem a taky zde díky němu svádí boj i on sám. „ S velkou mocí přichází velká odpovědnost." A právě díky jeho síle a moci, se v tomto příběhu dostane do problémů a přestane věřit ve své činy. Peter David napsal výborný příběh a kreslíř R. Buskler a Buscema vytvořili výborné ilustrace.

23.01.2022 5 z 5