DadulaZ DadulaZ komentáře u knih

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Za mě perfektní bestseller. Překvapilo mě, že se autorovi povedla až na druhý pokus. Přes to, že bylo všechno od začátku jasné, mě autor uměl občas svést z cesty. Knihu jsem hltala a nevnímala jsem okolní svět. Vím, že se ke knize ráda vrátím.

03.05.2019

Tygr - skutečný příběh o pomstě a přežití Tygr - skutečný příběh o pomstě a přežití John Vaillant

Knihu jsem si pořídila, protože miluju kočkovité šelmy. Z toho důvodu mě zajímal příběh velkého tygra podle skutečné události. Popravdě první třetina knihy mě šíleně nudila (přehnané množství historie z politiky v Rusku ze všech možných let), díky druhé třetině jsem začala příběh teprve vnímat a od třetí třetiny jsem se neuměla odtrhnout. Tygra mi ve výsledku bylo líto víc než těch mužů. Díky knize jsem se dozvěděla i hodně poznatků o tygrech a o rozdílech mezi tygry z teplých krajin a tygrem usurijským.

30.04.2019 4 z 5

Povinnosti princezny Povinnosti princezny Meg Cabot

Za mě skvělá kniha, líbila se mi. Jen jsem až zde zjistila že je to asi 3 díl.

22.03.2019 4 z 5

Jak mi Jane Austenová zničila život Jak mi Jane Austenová zničila život Beth Pattillo

Díky této kni jsem se donutila trochu zajímat o J. A. abych zjistila co v knize je v§bec pravda :D
Ale jinak když hodnotím knihu... začala mě bavit až těsně před konce, je nezáživná... ale jako plus beru poznání krásně popsaných míst.

07.04.2016 3 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Tygří sága mě prostě neskutečně upoutala.
Neskutečně mě mrzí, že další díl se českého překladu nedočkal. Kelsy mě někdy štvala, ale přesto se k těmto knihám vrátím.

27.10.2019 5 z 5

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

Příběh o dracích mě bavil, byly skvěle popsaní, až jsem je měla přímo před očima. Povahově byly překvapující, celý dej mě bavil až na šíleně přehnané vykreslování milostného trojúhelníku. Velmi se mi oddechlo když si Kelsey vybrala, ale obávám se že v dalším díle se to zase změní a zase se bude řešit trojúhelník. Mám milostné zápletky ráda, ale všeho moc škodí.

23.08.2019

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Druhý díl Tygrova stezka mě zaujala ještě více než první díl. Vtáhla mě natolik do děje, že jsem toužila knihu prožít, přesto, že vím že je to nereálné :D . Totálně mě pohltila a nedovolila mi přestat číst. Už jsem se natáhla po třetím díle a předem lituji toho, že do češtiny přeložili jen 4 díly :(

09.08.2019

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Za mě úžasná, kniha která mě opravdu bavila. Jenom mě postava Kelsey dost štvala (v druhém díle už je mi sympatičtější). Kniha mě zaujala a za 3 dny jsme měla přečteno, ihned jsme se vrhla na druhý díl.

09.08.2019

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Na mě všechny postavy působí protivně. Ale musím chválit že kniha neobsahuje přehnaně dlouhé popisování,kde je stůl a na něm talířek s příbory a talířek měl tu a tu barvu atd. Kapitoly i dialogy krátké což mi vyhovuje.

21.03.2019 4 z 5