dacha dacha komentáře u knih

Fackovaní andělé Fackovaní andělé Josef Frais

Nu,co dodat,kniha se čte velmi dobře,ale nejvíc mě potěšil nadhled autora na všechna překotná období jeho života,ať už změny politické nebo osobní.Není potřeba se hned hroutit,když se nám něco nepovede,ale je mi velmi sympatický jeho přístup, zakousnout se do práce při níž člověk alespoň částečně zapomene na starosti.A co víc je mi velmi sympatický jeho postoj po roce 1989,kdy jsme všichni věřili v zářné zítřky, po dvaceti letech vidíme,že zářné jsou jen pro největší šmejdy ve společnosti. Najdou se poctiví lidé,kterým novodobý kapitalismus jen háže klacky pod nohy.A že psal v době tuhé husákovské době?A proč by neměl když to umí.Každý se musíme něčím živit nikdo totiž za nás nájem nezaplatí a to by si měli všichni jeho kritici za tuto dobu uvědomit.

30.12.2013

Mělké sibiřské hroby Mělké sibiřské hroby Michael Krupa

Tento příběh ukazuje na velikého ducha a osobní statečnost,nejen hlavního hrdiny,ale všech,kteří mu na jeho strastiplné cestě ukázali v čem je velikost člověka.Hluboce si vážím lidí,kteří umí projevit osobní statečnost i když se sami ocitnou v nejhorším nebezpečí.Kéž by se takových lidí ocitlo kolem nás víc,o co lépe by se nám na této zemi žilo!!!!!

06.09.2013