czKarlos czKarlos komentáře u knih

Nad českými zeměmi slunce nezapadá Nad českými zeměmi slunce nezapadá Jan Kotouč

Knihu a autora jsem náhodou objevil před několika měsíci na Facebooku. V té době byla kniha ještě nevydaná, ale už byla zveřejněna mapa světa po Velké Bouři a krátký popis děje. Ač jsem v té době moc nečetl, tak mě to zaujalo a po prvních dvou kapitolách jsem vyhlížel vydání knihy.
Knihu jsem zakoupil v den vydání a ještě ten večer přečetl prvních 100 stránek. Druhý den ve vlaku dalších sto a o dva dny později zbytek. Během přestável ve čtení jsem na knihu stále musel myslet, skoro se mi ani nechtělo do hospody :D
Nad českými zeměmi slunce nezapadá je kniha, která čtenáře nepustí. Od začátku do konce se něco děje, svět je krásně vymyšlený, události popsány do detailu. Ač je konec trochu předvídatelný, je vše stále hezky popsáno a do poslední chvíle se něco může zvrtnout.
A hlavně si člověk může u této alternativní historie trochu pohonit vlastenecký ego :)

27.03.2016 5 z 5

Organická chemie Organická chemie John E. McMurry

Pro OCH II celkem nutnost :D

27.03.2016 5 z 5

13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda 13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda Walter Moers

Tahle knížka... Těchto 600 stran dokonalosti... Dokážu to přečíst za 1 den i s tim, že to čtu od půlnoci do půlnoci.

18.12.2011 5 z 5

Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy Jiří Mikulčák

Akorát je blbý přijít na vejšku a zjistit, že to co v nich je vim, ale to co potřebuju ne :D

27.03.2016 4 z 5

Jumper Jumper Steven Gould

Přečteno v angličtině.
Dostal jsem to od sestry. Doufám, že přihraje i druhý díl :)

18.12.2011 5 z 5