ctenarEva1Doy ctenarEva1Doy komentáře u knih

Vládce vlků Vládce vlků Juraj Červenák

Báječné fantasy. Vůbec nechápu, jak je možné, že mi autor do teď unikal. Knihu jsem měla v audio verzi a zhltla jsem ji téměř na jeden zátah. Rogana a jeho vlčího parťáka jsem si okamžitě zamilovala. Určitě doporučuji každému fanouškovi žánru a jdu se pustit do dalších dílů. Kniha i její audiozpracování byly skvělé a jsem za ně moc ráda, protože na klasické čtení nemám tolik času, jak bych si přála. Co také moc oceňuji je skutečnost, že i přes to, že šlo o první část série, příběh byl dobře uzavřený. Opravdu moc se mi příběh líbil.

04.03.2024 5 z 5

Radhostův meč Radhostův meč Juraj Červenák

Naprosto úžasná fantasy. Knihu jsem si maximálně užila. Směs dobrodružství, akce, humoru a hlavních postav, které prostě musíte milovat.. dokonalá kombinace krásně zasazená do prostředí Čech. Knize bych dala klidně deset hvězdiček a jdu "zhltnout" další Roganovi příběhy. Navíc, co já osobně moc oceňuji, přestože se jedná o sérii, knihy nekončí absolutně otevřeně, ale autor příběh (tedy jeho část) umí příjemně uzavřít, že se od knihy nezvedáte s pocitem, že Vám ji někdo v polovině vytrhl z ruky. Opravdu jsem si autora oblíbila. Moc doporučuji.

04.03.2024 5 z 5

Stín bohů Stín bohů John Gwynne

Naprosto úžasný a perfektně rozjetý příběh. Nemohu se dočkat, až se pustím do dalšího dílu. Příběhy jsou samostatné, ale zároveň perfektně provázané. Svět je fascinující a přirostl mi k srdci stejně jako mnoho postav. Kniha pro mě byla báječným překvapením. Původně jsem se s ní chystala jen vyplnit čekání na pokračování jiné série, ale už po první kapitole jsem byla v knize ponořená a nebylo možné ji odložit. Skvělé čtení. A nyní už je i jako audiokniha a ta je také moc dobře zpracovaná. Za mě 10/10, rozhodně doporučuji.

22.01.2024 5 z 5

Hlad bohů Hlad bohů John Gwynne

Prostě úžasná. Nemohu se příběhu nabažit a vůbec nevím, co budu dělat do vydání dalšího dílu. Zpracování světa i postav je z mého pohledu naprosto famózní, příběh má spád, v knize jsem nepotkala jedinou nudnou kapitolu, hltala jsem každou stránku, kdykoli jsem měla na čtení chvilku čas. Moc se těším i na vydání audioknihy, velmi ráda si ji znovu pustím. Za mě deset hvězdiček a velký palec nahoru. Nemohu se dočkat pokračování. Prosím, ať se ho dočkáme co nejdříve :-)

20.03.2024 5 z 5