Chorche338 Chorche338 komentáře u knih

Permský park Permský park Petr Šulc

Autorova první tvorba, nicméně se za ní nemusí vůbec stydět ;-) Vkročit v dnešní době jako autor do sci-fi je nevděčná a složitá role, protože vymyslet něco co tu ještě nebylo a neriskovat tak nařčení z plagiátorství je tvrdý oříšek. Autorovi se to nicméně celkem povedlo.

19.10.2021 3 z 5

Dvě mince pro Převozníka Dvě mince pro Převozníka Petr Šulc

Již jsem naznačil u předešlé autorovo knihy, že jeho druhá knížka je zase o level lepší. Dal jsem knize 5 hvězd ze třech důvodů. Jednak pro naprosto originální námět (mluvím o těch mincích a převozníkovi), jednak proto, že je vidět značný progres ve vývoji autorova psaní. Tak aby mě motivaci v další knize se zase vylepšit ;-) No a konečně proto, že jsem měl vždycky rád vesmírné privatýry :-)

19.10.2021 5 z 5

Axion Axion Petr Šulc

Sci-fi začínajícího autora s originálním námětem :-) Nevěděl jsem co čekat, popravdě řečeno jsem ke knize přistupoval trochu skepticky jako k autorově prvnímu románu (předtím psal jen povídky). Nicméně jsem byl příjemně překvapen, příběh odsejpá a je tam skoro všechno, co bysme od podobného příběhu chtěli. Za mě pochvala a vzhledem k tomu, že autor právě chystá vydat druhý román (který jsem měl už možnost přečíst a která je podle mě zase o level lepší a s velice originálním námětem) si myslím, že tu máme nového nadějného autora :-)

26.09.2021 3 z 5