Permský park

Permský park https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478349/bmid_permsky-park-RIz-478349.jpg 5 4 4

Devět sci-fi příběhů, které dráždí lidskou představivost. Čtenář se mimo jiné podívá třeba do hluboké minulosti daleko před érou dinosaurů, zavítá na mořskou planetu obydlenou obřími tvory s pozoruhodnými vlastnostmi, nebo zažije apokalypsu a povstání strojů z pohledu poněkud netradičních hrdinů.

Chorche338
19.10.2021 3 z 5

Autorova první tvorba, nicméně se za ní nemusí vůbec stydět ;-) Vkročit v dnešní době jako autor do sci-fi je nevděčná a složitá role, protože vymyslet něco co tu ještě nebylo a neriskovat tak nařčení z plagiátorství je tvrdý oříšek. Autorovi se to nicméně celkem povedlo.

ekrtek
15.10.2021 5 z 5

Každá z povídek je úplně jiná - odlišné prostředí, jinak vykreslené postavy, neopakují se tu naučené vzorce. Všechny povídky jsou opravdu čtivé a svižné. Ale moje srdcovka je Klidná ulice, ta mě nejvíc dostala. Těším se na další povídky i romány.

lukas1758
02.10.2021 5 z 5

Od tohoto autora jsem četl více povídek a moc mě bavily. Obdivuji originální nápady a talent vše dokonale popsat a držet čtenáře v napětí po celou dobu. Všem doporučuji.

andrea4155
27.09.2021 5 z 5

Autor této knihy začíná patřit mezi mé oblíbené ! Již jsem četla skvělou knihu Axion a nyní Permský park. A dobře jsem udělala, Zařazuji mezi má oblíbená díla. Nechci nic prozrazovat. Přeji si, abyste byli překvapeni každým z devíti příběhů, jako já. A mohli si jej užít u dobré kávy, čaje a především ve skvělém sci-fi světě. Za mě SUPER.

Petr Šulc
česká, 1979