Catt Catt komentáře u knih

Když se zvěrolékař ožení Když se zvěrolékař ožení James Herriot (p)

Tahle kniha je pravé pohlazení po duši pro všechny, co mají rádi zvířata, lidi, přírodu. Kniha laskavá, lidská, ráda se k ní opět vrátím.

01.05.2024 5 z 5

V šachu V šachu Dick Francis (p)

Skvělá kniha od Dicka Francise se tentokrát odehrává během cesty dostihovým vlakem přes kanadská závodiště a o napínavé události v ní není nouze.
Líbil se mi sympatický hlavní hrdina, i další postavy jako paní Baudelairová a Nell.
I když známe hlavního padoucha, v tomto případě to nevadí, protože to knize dodává očekávání, co se může přihodit. A hlavní padouch je opravdu vynalézavý.
Určitě doporučuji vydat se na tento knižní výlet!

04.04.2024 5 z 5

Spodní proudy Spodní proudy Nora Roberts

První část knih byla napsaná opravdu dobře, plná emocí a napětí, bála jsem se o děti. V druhé části už mi kniha přišla se všemi padouchy příliš překombinovaná a dalo se lehce odhalit, kdo je závěrečný padouch. Navíc mi vadily i některé výrazy v překladu. K této knize od Nory se na rozdíl od jiných nevrátím.

14.11.2023 3 z 5

Nevinná lavina Nevinná lavina Ivona Březinová

Tato kniha se opravdu povedla a také je to kniha, kterou syn četl sám od sebe a přál si a přečetl i další díly. Napínavý příběh, kdy kamarádi drží při sobě, aby překonali nebezpečí, ho opravdu zaujal.

13.11.2023 5 z 5

Tvrdý úder Tvrdý úder Dick Francis (p)

Skvělá kniha, od které se nedá odtrhnout.

19.12.2020

Lumpíček a Rošťanda Lumpíček a Rošťanda Zuzana Pospíšilová

Moc hezký příběh, že lumpárny se nevyplácí a kde všechno dobře dopadne. Dětem se knížka moc líbila a ilustrace jsou k lesnímu vyprávění prostě kouzelné. Hodí se jako první čtení.

29.11.2020 5 z 5

Teta to plete Teta to plete Ivona Březinová

Správně popletené pohádky se dětem líbily. Hodí se i jako první čtení a navíc mají povedené ilustrace.

30.10.2020 5 z 5