CarinAranda CarinAranda komentáře u knih

Médeia Médeia Eurípidés ze Salamíny

Přečteno v rámci povinné četby k maturitě. Na "kruté vraždy" jsem zvyklá z jiných žánrů, takže nijak nenadchnula ani neurazila. Taková rychle čtivá klasika

14.01.2024 3 z 5

Deník malého Minecrafťáka 6 Deník malého Minecrafťáka 6 Cube Kid (p)

Úžasná kniha na závěr. Děkuji a doporučuji.

28.06.2020 5 z 5

Velká kniha rekordů Velká kniha rekordů kolektiv autorů

Knihu určitě doporučuji. Je zábavné se dozvědět něco nového. Milé a pěkné obrázky. Ideální pro děti.

Kačenčina RUKAVICE Kačenčina RUKAVICE Olga Krijtová

Povedená knížka, i naučná s pěkným příběhem. Vhodné pro nejmenší : ). Doporučuji.

Moji přátelé zvířátka Moji přátelé zvířátka Pascale Védére D´Auria

Velmi pěkná knížka o zvířátkách. Vhodná pro nejmenší. Doporučuji.

Zrození hrdinů Zrození hrdinů Brandon Mull

Mám doma všechny díly z 1. série a opravdu jsem se začetla... Za mě super příběh a kniha končí otevřeně-donutí vás, si přečíst druhý díl. Vřele doporučuji!

05.06.2020 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka Deník malého Minecrafťáka Cube Kid (p)

Mám přečteny všechny díly, za mě super kniha pro MC nadšence a dobrodruhy. Doporučuji!

05.06.2020 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka 2 Deník malého Minecrafťáka 2 Cube Kid (p)

05.06.2020 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka 3 Deník malého Minecrafťáka 3 Cube Kid (p)

05.06.2020 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka 4 Deník malého Minecrafťáka 4 Cube Kid (p)

05.06.2020 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka 5 Deník malého Minecrafťáka 5 Cube Kid (p)

Minecraft - Základní příručka Minecraft - Základní příručka neznámý - neuveden

Dobrá příručka, ale už není aktuální k verzi hry-chybí novinky. Jinak doporučuji.

Minecraft - Bojová příručka Minecraft - Bojová příručka neznámý - neuveden

Dobrá příručka, ale už není aktuální k verzi MC-byli přidáni noví mobové atd. Jinak doporučuji.

Minecraft - Příručka Redstone Minecraft - Příručka Redstone Nick Farwell

Za mě dobrá příručka, ale jak už jsem zmiňovala, není aktuální. Ale určitě doporučuji.

05.06.2020 4 z 5

Minecraft - Průvodce světem průzkumníka Minecraft - Průvodce světem průzkumníka Stephanie Milton

Opět skvělá příručka. Mám doma všechny a vždy se hodí. Doporučuji!

05.06.2020 5 z 5

Minecraft - Průvodce světem Netheru a Endu Minecraft - Průvodce světem Netheru a Endu Stephanie Milton

Skvělá příručka-jako všechny ostatní : ). Líbí se mi, jak spojily End a Nether do jedné knížky, super nápad. Všem doporučuji.

05.06.2020 5 z 5

Minecraft - Průvodce světem lektvarů a čarování Minecraft - Průvodce světem lektvarů a čarování Stephanie Milton

Opět skvěle provedená příručka. Hodně jsem se toho přiučila a seznam lektvarů na konci je prostě super. Všem vřele doporučuji!

05.06.2020 5 z 5

Minecraft - Průvodce světem osadníka Minecraft - Průvodce světem osadníka Craig Jelley

Opravdu skvěle provedená kniha! Všem doporučuji.

05.06.2020 5 z 5

Minecraft - Hráčská kolekce (box) Minecraft - Hráčská kolekce (box) Stephanie Milton

Tuhle sadu mám doma, je skvělá! Každá kniha je velice propracovaná a provádí hráče ve světě MC.

05.06.2020 5 z 5

Minecraft - Průvodce k využití ruditu Minecraft - Průvodce k využití ruditu Craig Jelley

Skvělá příručka! Velmi užitečná. Všem doporučuji!