Minecraft - Příručka Redstone

Minecraft - Příručka Redstone https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274971/mid_minecraft-prirucka-redstone-VHj-274971.png 4 11 6

Přečtěte si vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste mohli vyzkoušet elektrizující možnosti redstonu! Tato příručka vám poskytne podrobné návody, jak zacházet s redstonem, od základů dolování přes stavbu logických obvodů až k pokročilejší mechanice. S konstrukcemi, které zahrnují redstonové pasti a odpalovače šípů, už se nikdy nebudete muset obávat žádných monster! Stránky této knihy vám navíc představí úžasné výtvory těch nejlepších stavitelů z minecraftové komunity. 2. doplněné vydání tištěno v Polsku... celý text

Literatura naučná , PC literatura

Vydáno: , Egmont (ČR)

Minecraft Redstone Handbook , 2013

ArkAngel
04.03.2023 3 z 5

Oproti základní příručce již přínosný titul, který hráče zasvětí do základů programování/stavby obvodů s pomocí redstonu v Minecraftu. Většinu informací si pochopitelně seženete i na internetu, ať už v podobě článků a videí, ale před x lety, kdy kniha vycházela, se ne každý v YouTube scéně tolik orientoval. Dnes je již titul v mnohém zastaralý, ale začínající hráčům může pořád pomoci.

CarinAranda
05.06.2020 4 z 5

Za mě dobrá příručka, ale jak už jsem zmiňovala, není aktuální. Ale určitě doporučuji.

Broukodrak
15.02.2019 5 z 5

V této příručce je několik návodů, které mají nějakou obtížnost. Návody jsou velmi srozumitelné, já jsem už postavila vrhač zapálených šípů a automatycké osvětlení. Opravdu užitečná příručka, může se hodit.

luk12
07.06.2016 5 z 5

Je to skvělá kniha pro hráče minecraftu a také dobré vychytávky.

Nelly
16.06.2015 4 z 5

Podle mého syna nejlepší příručka z řady Minecraft od Egmontu. Dávám jen 4 hvězdičky, protože samozřejmě není 100% dokonalá.

pagac17
24.11.2014

Četl můj vnuk, komentář mi dal osobně

počítače elektrotechnika počítačové hry Minecraft (hra)

Autorovy knížky

2015  82%Minecraft - Příručka Redstone