Calla2002 Calla2002 komentáře u knih

Princezna popela Princezna popela Laura Sebastian

Nejsem náročný čtenář, kdo by si prohlédl moje hodnocení ostatních knih, viděl by, že většina má 5 hvězdiček, je opravdu málo knih, které by měly méně. Tato kniha podle mě na pět nemá. Přišlo mi to trošku zvláštní, hlavní hrdinka...nevím přesně jak to popsat, asi tak, že byla dost poznat pomalá změna její osobnosti, a přesto mi dál přijde jako zbabělec. Nevím, jak bych reagovala já, ale v některých chvílích mi byla Theo dost nesympatická a v jiných chvílích jsem jí naprosto chápala. Jenom si nejsem jistá, jestli je to v tomto momentě pozitivní.
Je pravda, že to celkem ubíhalo, vtáhlo mě to do děje. A přesto, ano, znovu je tam to "Přesto" a to je důvod, proč tam ty hvězdičky prostě chybí. To "přesto" tam je a vždycky tam bude.
Ale přečtu si další díl. Už jenom ze zvědavosti jak to dopadne se Sórenem.

07.11.2019 3 z 5

Klan Klan Adrienne Young

Asi bych to popsala jako oddechovku. Nemělo to nějak extra složité dění, bylo jasné jak to skončí, ale přesto to bylo pěkné počtení. Pět si to ale nezaslouží, 3,5 - 4* by to tak vystihovalo. Jenom tam teda mohla být víc popsaná ta bitva. Nic jsem z toho neměla, tohle bylo opravdu odfláknuté.

12.09.2019 4 z 5

Les Les Chelsea Bobulski

Popravdě, čekala jsem od toho víc. Víc nějakýho dramata, něčeho strašně šokujícího, něčeho, co vám na chvíli zastaví srdce a pak se rozeběhne jak srdce Flashe. A přesně to, mi tam strašně chybělo.
Musím říct, že námět je to úžasnej, ne že ne, ale chtělo toho prostě víc.
Ještě drobnost, já osobně jsem pro ty klišé happyendy a tak, takže mě dost zklamalo, jak to skončilo.
Jinak jsem knihu zhltla za jeden den a i přes to všechno si kniha nezaslouží tři hvězdy, ale není to ani na pět, prostě oddechovka :))

10.04.2019 4 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Kniha super, popravdě jsem od toho moc neočekávala. Vypadalo to nějak takhle „To už není o Percym, to už nebude ono” a vlastně jsem měla pravdu a přitom jí neměla, nebyl to Percy, a už to nebylo tak, že bych knihu nějak extra prožívala, jako to bylo u Percyho. Všichni se shodneme na tom, že Leo je naše zlatíčko a ostatní jsou fajn xd dějová linka mi nevadila, krom toho začátku se tam pořád něco dělo a v některých chvílích jsem se zasmála a v některých se mi chtělo brečet. Dobře, jenom v jedné chvíli, chudák Festus ❤
4* za mě.

30.03.2019 4 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Ze začátku se to zdálo fajn, potom to začala být nuda a už jsem si říkala „Merline, já už to číst nechci, mě to nebaví” ale stejně sem se dokopala a četla dál už jenom že zvědavosti, jak to s těma dvouma dopadne. Později už se tam konečně začalo něco dít a mě to začalo bavit, těch pár posledních kapitol. Tak čtu a čtu a najednou zaklapnu knihu a mám dočteno. Teď už si jenom říkám „Hm. Podle toho co jsem četla vzadu, se to vydalo v roce 2014. V Česku to ale přeložili až 2018. A vím, že to má být trilogie protože druhý díl se jmenuje 'Zrada vítězů' a třetí 'Polibek vítězů', ale kdy přeloží další díl? Nebo už přeložili?” toť otázka! XD celkem se těším na další díl, ale asi jenom kvůli těm dvěma a chci vědět jak to s nimi dopadne. Ne, že by se mi ten vymyšlený svět nelíbil nebo tak, ale prostě mě to tolik neoslovilo. I tak se těším na další ❤

20.12.2018 3 z 5