Princezna popela

Princezna. Vězenkyně ve vlastním paláci. Zotročený lid. A nezlomná vůle bojovat do posledního dechu.“ Deset let bezmocně přihlížela, jak uchvatitelé drancují její ostrov a zotročují jeho obyvatele. Mezitím dospěla a uvědomila si, že je její svatou povinností bojovat do posledního dechu, i když to někdy znamená zradit a především nemilovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/402021/princezna-popela-fQ3-402021.png 48

Princezna popela (1.)

Ash Princess (2018)

Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Computer Press (CPress)

Kniha Princezna popela

maja11231
včera

Krásná kniha u které si odpočinete.

Ilirea25
předevčírem

Kniha je velmi čtivá, ačkoliv nápadem na příběh neohromí... Lepší průměr.

Jediné mínus, co mi drásalo nervy bylo, jak moc se Thea lituje. Strašně moc ublížená, jako bychom to sami nevěděli.

maca5449

Byla bych s knihou mnohem spokojenější, kdyby vyšla v pevné vazbě s přebalem a hlavní hrdinka nebyla taková ubulená fňukna.

Takhle je pro mě pouhým průměrem, který nepřekvapil, ale úplný brak to taky nebyl... Podobnost se Skleněným trůnem radši nekomentuji.

lucie0134

Nápad na knihu byl super, je pravda, že občas Thea (hlavní hrdinka) nevěděla co chce. A to mě fakt štvalo. Ale i tak to byla super knížka a do listopadu na dvojku snad nevydržím.

anishta

Nebylo to špatné, ale do prvního trestu, kterého jsme se jako čtenáři účastnili, to bylo takové moc přeslazené. Potom už to "odsejpalo" trochu lépe. Jsem zvědavá co bude v dalším díle.