c.svetlana c.svetlana komentáře u knih

Deník Deník James Patterson

Pattersona miluju, ale tahle knizka byla proste hodne hodne jina, mela jsem dost problem to precist, i kdyz uznavam, ze to melo myslenku, byla to svym zpusobem nadherna knizka, ale nebyl to "MUJ" Petterson:-)

01.10.2013 5 z 5

Slepá bohyně Slepá bohyně Anne Holt

Nakonec musim rict, ze se mi knizka vazne libila. Sice je zdlouhava, takze jsem ji vzdycky odlozila, ale nedalo mi to a po par minutach jsem se vzdycky musela vratit:-)

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Moc dobre se cte, ale tak nejak clovek vedel uz po precteni obsahu kudy dej pujde. Ale napsana je pekne, chystam se na dalsi dily.

Klíč ke štěstí Klíč ke štěstí Irina Semina

Po precteni knizky Obchod se stestim je tohle trochu slabsi odvar, natesena jsem cekala vic, ale obe knizky jsou krasne lidsky, svadi k zamysleni takovou jemnou formou.

30.09.2013 5 z 5

Obchod se štěstím - Povídky, které vás udělají šťastnou Obchod se štěstím - Povídky, které vás udělají šťastnou Irina Semina

Knizka uzasnych pohadek, citliva lidska forma...super metafora!!!

Problémy zazobaný holky Problémy zazobaný holky Babe Walker

Knizku jsem mela prectenou taky hned, fakt ctiva forma, ale asi je to knizka pro teenagery...nekde jsem se proste nemohla smat, protoze mi z toho taky bylo spis smutno, co se da pokladat za opravdove problemy a kolik casu se tim dokonce da stravit...ale jak pisu, asi kdyby mi bylo -nact, bavila by me vic.

30.09.2013 2 z 5