buldozer5 buldozer5 komentáře u knih

Cesta do pasti Cesta do pasti Robert Lawrence Stine

Kniha přečtena během jednoho večera, protože jsem se od ní nemohl odtrhnout. Nedá se hodnotit jinak než pěti hvězdičkami.

22.08.2016 5 z 5

Náměsíčná Náměsíčná Robert Lawrence Stine

Skvělá kniha, která se nedá hodnotit jinak než pěti hvězdičkami

18.08.2016 5 z 5

Maska se zářícíma očima Maska se zářícíma očima Thomas Brezina

Skvělá knížka, bez jediné chybičky.

17.08.2016 5 z 5

Pomsta červené mumie Pomsta červené mumie Thomas Brezina

Této knize nemám co vytknout- hned od začátku vás vtáhne do děje, je napínavá, čtivá, tajemná...

17.08.2016 5 z 5

Čarodějova věž Čarodějova věž Thomas Brezina

Dalo se to číst, ale znám i povedenější z této série.

17.08.2016 4 z 5

Výprava za dinosaury Výprava za dinosaury Thomas Brezina

Velmi napínavá, kapku humorná kniha, kterou jsem přečetl během jednoho večera, stejně jako všechny knihy z této série. 5 hvězdiček

13.08.2016 5 z 5

Víkend na lyžích Víkend na lyžích Robert Lawrence Stine

Tuhle knihu jsem četl jako první z celé série Stop hrůz a nemůžu hodnotit jinak než 5 hvězdičkama. Napínavé, čtivé, prostě skvělá kniha.

31.07.2016 5 z 5

Utajená laboratoř Utajená laboratoř Thomas Brezina

Opět a zase skvělá kniha od mého oblíbeného spisovatele Thomase Breziny

17.07.2016 5 z 5

Brněnské pověsti Brněnské pověsti Jakub Šafránek

Zajímavá knížka-určitě si 5 hvězdiček zaslouží

16.07.2016 5 z 5

Nůž Nůž Robert Lawrence Stine

Super knížka, celou dobu mě dokázala udržet v napětí.

Pozor na to, co si přeješ... Pozor na to, co si přeješ... Robert Lawrence Stine

Suprová knížka, akorát je škoda, že v češtině vyšlo tak málo knih z této série.

14.07.2016 4 z 5

Kletba egyptské mumie Kletba egyptské mumie Robert Lawrence Stine

No, mile mě překvapilo, že tahle knížka měla docela dobrý konec, protože většina knih končí špatně nebo nedokončeně(samozřejmě myslím knihy z této série). Takže 5 hvězdiček.

Půlnoční přízrak Půlnoční přízrak Robert Lawrence Stine

Až na ten konec skvělá kniha.

Tajemství záhadného balíčku Tajemství záhadného balíčku Enid Blyton

V každé knížce mi byl hrozně nesympatický Špekoun. Už jenom to jméno jsem od začátku nesnášel. Už jenom kvůli tomu, že v téhle knížce dostal od Goona zasloužený výprask jsem si tento příběh velice oblíbil:D
Jinak krásně napsaná knížka(jak jinak, když je od skvělé spisovatelky Enid Blytonové), u které jsem se ani trochu nenudil. Do hodnocení dávám 5 hvězdiček.

07.07.2016 5 z 5

Maska Maska Robert Lawrence Stine

Skvělá knížka(jak by taky ne, R. L. Stine je výborný spisovatel), která mě vtáhla do děje a nepustila mě až do výborného konce. 5 hvězdiček

06.07.2016 5 z 5

Dobrodružství u Tajné hory Dobrodružství u Tajné hory Enid Blyton

Nejnapínavější, nejlepší, nejčtivější kniha z celé série Dobrodružství od skvělé spisovatelky Enid Blytonové.

18.06.2016 5 z 5

Metro v říši duchů Metro v říši duchů Thomas Brezina

Nejlepší kniha z této série. Už jenom název mě velice zaujal, takže hned, jak jsem na ni narazil obchodě, jsem si ji koupil. Děj nezklamal, od začátku do konce byl napínavý. No prostě skvělá kniha, proto dávám do hodnocení 5 hvězdiček.

13.06.2016 5 z 5

Hororland Hororland Robert Lawrence Stine

Jedna z nejlepších knih. Má všechno, co má správná kniha mít- je čtivá, napínavá a trochu hororová, přesně, jak to mám rád.

09.06.2016 5 z 5

Velkej frajer Nate v zóně Velkej frajer Nate v zóně Lincoln Peirce

Tahle knížka mě velmi pobavila stejně jako Deník malého poseroutky od skvělého spisovatele Jeffa Kinnea.

02.06.2016 5 z 5

Když zavyje pes ze záhrobí Když zavyje pes ze záhrobí Thomas Brezina

Další super knížka z mé oblíbené série.

08.05.2016 5 z 5