Buginka Buginka komentáře u knih

Richard Krajčo Richard Krajčo Dana Čermáková

První půlka je taková nijaká, moc mě nebavila (a to kapelu Kryštof poslouchám od singlu Obchodník s deštěm a byla jsem na skoro každém turné a koncertu). Na to, jak podrobná byla půlka první, tak zrychlená je půlka druhá. Je sice zábavnější, ale už moc nerozebírá, co třeba vedlo Richarda k tomu rozhodnutí, či onomu. Vadí mi všudypřítomné překlepy, kniha byla napsána asi velmi, velmi narychlo. Zklamání.

25.01.2018 2 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje první knížka od Nesba..přečetla jsem jí jedním dechem, skvěle propracovaná a vystavěná.

24.01.2018 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Je velká škoda, že jsou pouze tři knihy ze série Sirotčinec slečny Peregrinové a že Ransom Riggs nepropracoval svůj svět do detailů. Příběh je dobrý, místy ale velmi "dětský" a některé věci nejsou dovysvětleny. Už se těším na Příběhy podivných!

30.05.2017 3 z 5

Knihu hodnotím tak na 70%. Samotný příběh je zajímavý a chytl mě (ale to i proto, že jsem fanoušek Harryho Pottera). Kdyby se z pracovního scénáře udělala kniha, děj se víc propracoval a prohloubily by se postavy...to by byl sen! Každému nadšenci určitě doporučuju, každý další výlet do Bradavic je přece skvělý :-)

03.01.2017 3 z 5