Bucksinka Bucksinka komentáře u knih

Čas nevinnosti Čas nevinnosti Eva Ava Šranková

příběh je velmi poutavý, ale při mé povaze musím přiznat, že jsem hodněkrát popotahovala:-/ Detaily oné doby jsou opravdu až moc podrobné, ovšem pro někoho, kdo studuje historii, se to hodí:-) Konec mě rozhodil. Zvažuju druhý díl, přečtu ho v SK, ale doufám, že vyjde i v češtině. No, snad mě druhý díl víc rozesměje, než rozpláče....

03.02.2014 3 z 5

Láska na in-linech Láska na in-linech Jana Kotrčová

Tuto knihu bych mohla číst několikrát do měsíce. Za ty roky se mi neomrzela a musím vřele doporučit.

22.01.2014 5 z 5

Adora Adora Bertrice Small

Život Adory byl opravdu barvitý a často i krutý. Nebyl to klasický román, na který jsem zvyklá, ale nebylo to vůbec zlé. Chvílemi se mi chtělo brečet vzteky, jindy ze smutného příběhu. Občas jsem musela knížku odložit, aby se mi úplně neudělalo nevolno. Při poslední kapitole jsem si byla jistá, že už ji vícekrát číst nechci, i když mě poslední slova v knize dojala. Suma sumárum...dobré, takže za tři hvězdičky:-)

28.09.2018 3 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Bertrice Small

Konečně dočtený poslední díl...co více říct. Neustále se opakovalo, připomínalo, vzpomínalo a málo se toho dělo. Prostě se to muselo nějak uzavřít. Konec nebyl až tak strašný, ale bohužel už to celkový dojem nezachránilo.

05.09.2018 2 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Zajímavý konec celé série. Snesla bych ještě tak 50 stran navíc, náhled do budoucna a dokončení dalších pro zatím nevysvětlených událostí a osudů postav.

23.05.2018 5 z 5