Koruna osudu

Uplynulo již sto let od doby, kdy Lara zachránila svět. Je sice stejně mladá a krásná jako tehdy, ale už ji opustilo mnoho přátel a její vliv odešel s těmi, kdo pamatovali její hrdinství. A její syn, hanebný Pán soumraku Kolgrim, cítí, že přichází jeho chvíle. Neodvažuje se Laře postavit zpříma, hledá své postranní cestičky a Lara se obává, že ani její nezměrná síla jí nebude nic platná. Ještě se však musí vyplnit dávné proroctví a než vše bude ztraceno, nalezne Lara podporu v moudrosti a lásce velkého Kaliqa, i u své nejmladší dcery Marziny, která se v okamžiku pravdy ukáže být hodnou své matky. Z cyklu Hetar....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/67_/67462/koruna-osudu-67462.jpg 4.243

Svět Hetar 6.

Vydáno · Baronet

Crown of Destiny · 2010

Kniha Koruna osudu

Bucksinka
05.09.2018

Konečně dočtený poslední díl...co více říct. Neustále se opakovalo, připomínalo, vzpomínalo a málo se toho dělo. Prostě se to muselo nějak uzavřít. Konec nebyl až tak strašný, ale bohužel už to celkový dojem nezachránilo.

kubakubikula
05.09.2018

Líbila se mi celá série, že to nebude jen fantasy jsem pochopila rychle

makynka911
26.07.2017

Poslední díl byl pro mě trošku nepochopitelný, ale i tak netrvalo dlouho nechat se vtáhnout do děje a užít si jej naplno. Líbily se mi všechny knihy ze série a ráda si je někdy zase přečtu :)

renefer
08.11.2016

Tady mě nejdřív rozčílilo, že autorka jen tak přeskočila sto let. O tom, jak to s kým dopadlo, se člověk dozvěděl jen tak mezi řečí. Další mínus má za celkově smutný ráz příběhu, kde pořád někdo umíral nebo se navždy loučil.... Konec se mi nelíbil vůbec, pochopila bych, kdyby se usídlili na jiné planetě ale tohle...
Při čtení si aspoň člověk uvědomí, že by nechtěl žít navždy.

moudivlacek
31.10.2016

Trochu jsem zklamaná tímto dílem. Ze začátku budete mít co dělat, abyste zjistili, kdo že ti hlavní hrdinové jsou, kdo všechno tedy umřel z předchozích dílů a jaký mají vztah k Laře.
Pak se děj trochu rozjede.
Pro mě závěr takový narychlo uspořádaný, aby se vše stihlo. Nakonec je osud Lary završen, ale pro mne je takový "nedokončený", nevím, co si o něm mám myslet.
Jinak se ale dá tento díl číst, hlavně proto, že uzavírá tuto sérii.

Laf
03.11.2015

S celé série byl tenhle díl nejhorší. Moc zajímavých událostí se nedělo, ale tak, abych věděla, jak to celé dopadne, tak jsem to dočetla nakonec. Z celkového hlediska je tahle série ale naprosto úžasná a stojí za to ji přečíst.

ptavichripkaa
28.07.2015

Tak jsem dočetla poslední díl a jsem spokojená. Nevěřila jsem, že mě děj tak vtáhne a budu celou sérii číst jedním dechem. Za mě 5*

Aniday
21.12.2014

jestli neumřeli a žijí dodnes, tak určitě ne šťastně... protože chtít omyl na jiné planetě "napravit" tou "naší" planetou a nastrkat do ní lidi... je ten největší omyl...

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Bertrice Small
americká, 1937 - 2015