bree177 bree177 komentáře u knih

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Knížka je sice delší, ale dobře napsána, takže to vůbec nevadí. Děj mě bavil a nepřipadá mi, že bych se u nějaké části nudila. Postavy jsou dobře napsané a je super sledovat jejich vývoj. Jediné co mě mrzí je, že to vlastně vůbec není strašidelné, takže bych knížku označila spíše jako krimi thriller s pár prvky hororu (to ti duchové). A jak to vlastně skončí jsem věděla už tak od poloviny knížky, ale i s předvídatelným koncem mě knížka až do poslední stránky bavila.

06.01.2022 4 z 5

Pod rudým měsícem Pod rudým měsícem Heather Graham Pozzessere

(SPOILER) Bylo velice zajímavé prolínání minulosti s přítomností. Stejně tak spojení vyšetřování, upírů a romantiky. Knížka se dobře četla.

Pozor spoiler!!!!!
Nemám ráda když v knížce musí být za každou cenu happyend. Navíc v této knížce byl přehnaný a vůbec tam neseděl. Jestli měli být spolu mohla ho přeměnit na upíra. Ale to že se z ní stál zase člověk a ještě k tomu s ním čekala dítě už bylo moc. Proto jen 3 hvězdy.

09.05.2020 3 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Má hezký čtivý příběh i zajímavé postavy.
Vzhledem k tolika Ya knížkám to bohužel nestačí. Děj byl v celku předvídatelný a jednoduchý. Chybělo mi tam něco působivého co by mne zaujalo. Něco proč bych si zrovna Ledovou krev měla zapamatovat a oblíbit.

09.05.2020 3 z 5

Persona Persona Maxime Girardeau

Knížka má trochu slabší začátek, ale pak se to rozjede... Děsí mě jak dopadli oběti.. Je něco jiného když se v takovem stavu najde mrtvola a když je ten člověk naživu. Je to opravdu brutální a než tahle žít, raději bych si přála smrt. No a to že ve mě dokázal spisovatel vyvolat takové pocity a myšlenky, vypovídá o jeho umu. Samozřejmě pokud máte slabší žaludek knížku raději vynechejte, pokud vám nevadí mučení, tak jen do toho.

10.02.2023 4 z 5