brectanka brectanka komentáře u knih

Téměř bez šance Téměř bez šance J. D. Robb (p)

Jak už tu mnoho čtenářů psalo, skvělá kniha se špatným překladem. O chybách v překladu už jsme s kamarádkou několikrát informovaly vydavatele, bohužel i v nejnovějších knihách - Se mnou si nezačínej - se objevují další a další.... nemít Evu tak ráda, tak jsem tuto sérii přestala číst!

05.01.2019 5 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Každý krok hrdinů i záporáků je lehce předvídatelný. Jednoduchá ale čtivá kniha na dlouhé zimní odpoledne.

03.01.2019 1 z 5

Hrdina ze sousedství Hrdina ze sousedství Nora Roberts

Klasická červená knihovna na dva deštivé večery. Moc sladké a předvídatelné bez napětí, na jaké jsem u této spisovatelky zvyklá.

27.06.2018 4 z 5

Nebezpečné útočiště Nebezpečné útočiště Nora Roberts

Jedna z nejlepších knih Nory Roberts. 448 stran napětí, dobrodružství, přátelství a lásky. Hlavně lásky k zvířatům, přírodě a rodině. Nádherný a zajímavý pohled do denního provozu záchranné stanice pro velké kočkovité šelmy. Tento román čtu už počtvrté a vždy se mi líbí čím dál víc a pokaždé ji přečtu jedním dechem.

19.06.2018 5 z 5

Neúprosný žár Neúprosný žár Tamara McKinley

Knihu jsem přečetla jední dechem za necelé dva dny - prostě nešla odložit. Napínavý děj, různorodí lidé a jejich osudy při osídlování Australie. Moc poutavé čtení!

06.06.2018 5 z 5

Srdcová dáma Srdcová dáma Nora Roberts

Napínavé čtení na letní dovolenou nebo zimní večer. Poutavě napsaná detektivka s milostnou zápletkou.

17.06.2017 5 z 5

Ruka ruku myje Ruka ruku myje J. D. Robb (p)

Brectaňka 14. 6. 2017, 19:10 Upravit Smazat
Jedna z nejbrutálnějších knih této spisovatelky a série s Evou Dallasovou. Nedoporučuji číst slabším povahám. Ale i přes drsné téma jsou i zde vtiptné hlášky, skvělý policejní tým, i pokračování krásého vztahu mezi Evou a Roarkem. Pro mne je J. D. Roob nejlepší spisovatelka krimi dnešní doby.

14.06.2017 4 z 5

Čas pomsty Čas pomsty Jeffrey Archer

Vynikající kniha. Přečetla jsem si ji několikrát, pokaždé jedním dechem, a vždy se k ní ráda vracím.

09.05.2017 5 z 5

Téměř bez šance Téměř bez šance J. D. Robb (p)

Jedna z nejlepších knih celé série s Evou Dallasovou!

14.02.2017 5 z 5

Láska a majestát Láska a majestát Oldřiška Ciprová

Kniha se čte dost dobře, jen mne zklamalo, že se autorka nedržela historického faktu - Václav III nebyl zavražděný v noci ve vojenském táboře, ale krátce po poledni při odpočinku v zahradě biskupského paláce, kde odpočíval.

07.06.2016 3 z 5