Neúprosný žár

Půvaby sluncem rozzřáné Austrálie pro Eloise pohasnou, protože krátce po domluvené svatbě zjistí, jak krutý a podlý její muž je. Jemná Evropanka pookřeje, až když pozná laskavého George. Mladý námořník je jí také okouzlen a v jejích srdcích vzplane neuhasitelná láska. V cestě společnému štěstí však stojí Eloisin manžel.

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47198/neuprosny-zar-47198.jpg 4.141

Oceana (2.)

Vydáno:, Alpress

Kingdom For The Brave (2008)

Kniha Neúprosný žár

brectanka
06.06.2018

Knihu jsem přečetla jední dechem za necelé dva dny - prostě nešla odložit. Napínavý děj, různorodí lidé a jejich osudy při osídlování Australie. Moc poutavé čtení!

lenkavildomcova
28.03.2018

Velmi příjemné čtení.

jindrusa
28.01.2017

Super, ještě čtivější než první díl.

zdehan
09.10.2016

Kniha se mi velmi líbila taková příjemná oddechovka.

Babo
18.05.2016

Skvělé pokračování, občas mi běhal mráz po zádech, když i přes mé doufání,že autorka nemůže dopustit špatný konec (prostředek?) ,tak se tak nestalo.
Je to kniha , která se krásně čte,ale ta skutečnost,kterou prožívali první osadníci rozhodně nebyla pohodová. A tak můj obdiv patří všem statečným ,pracovitým a odhodlaným předkům .
Je mi jen smutno z utrpení původních obyvatel . I oni chtěli žít obyčejný život. I oni milovali a chtěli pro své děti to nejlepší.
Neměli ale šanci.

Ivetaa
18.03.2015

Překrásné čtení v delším časovém horizontu a vylíčení nelehkého života prvních osadníků a bývalých trestanců v Austrálii. Kniha se čte "jedním" dechem.

avad
03.04.2013

Moc pěkný napínavý příběh o lásce, obětovování a přátelství ale i o krutosti, bezcitnosti a vraždění původních obyvalel kvůli půdě. Dobré je, že každý dostane to co si zaslouží.

Lenka
23.11.2012

Pro mne taková průměrná..ale číst se dá