Booklet Booklet komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Je to taková rádoby moderní pohádka pro většinu mladších. Nejsem si ale jistý jak by dopadla nebýt masivní mediální masírky. Nacpala kasy a jsem zvědavý, jestli jí bude číst další generace stejně bláznivě jako ty současné. Jo, přečetl jsem si to veledílo také, ale že bych se musel ještě jednou vracet, tak to spíš asi ne.

04.11.2011 3 z 5

Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Miloš Urban

Jestli je právě tohle erotický horor, tak potěš pánbůh. Snad slabě pornografická trapnost, která patří na okraj.

04.11.2011 1 z 5

...jen na pár dnů ...jen na pár dnů Zlatko Radvan

Když jsem uviděl obálku za výlohou, tak mě zaujala. Když jsem knihu začal číst, překvapila mě. Nebývá časté, aby autor psal, ilustroval a současně si vytvořil i návrh obalu. Černobílé ilustrace nejsou sice právě pochopitelně, ale hodí se k obsahu. Autorovi asi nebylo příliš dobře a je to znát na postupu psaní. Některé části jsou psané s jistou profesionalitou a někde jsou syrové až začátečnické. Deníkové psaní je zajímavé a kniha se čte docela fajn. Škoda, že je nějak nedokončená, i když to asi byl záměr. Zajimalo by mě, jestli bude pokračování nebo dokončení, protože knížek z tohoto prostředí zase není až tak moc. Celkově stojí určitě za přečtení.

03.11.2011 4 z 5