Bohouš48 Bohouš48 komentáře u knih

Havel Havel Michael Žantovský

Narozdíl od žlučovitého komentáře "Blodyfoxe" , si myslím že panu Žantovskému se kniha velice povedla , vykreslila pana Havla střízlivě s jeho dobrými i špatnými vlastnostmi.Zajímalo by mne, kdy si Češi začnou vážit lidí , kteří je o hlavu převyšují. Nadprůměrná kniha.

12.07.2015 5 z 5

Život mimo kategorie Život mimo kategorie Jan Novák

Velmi čtivě napsná kniha ,která osloví dříve narozené , kteří museli žít v komunistické diktatuře. Klobouk dolů před panem Bokem, který se k tomu postavil čelem. Já to nedokázal, protože to nebyla vůbec lehká záležitost.

12.07.2015 5 z 5

Šumava - putování za krajinou a lidmi Šumava - putování za krajinou a lidmi Marie Malá

Paní malá nám turistům přiblížila místa nedaleko Rejštejna a okolí. Hlavně její zásluhou máme možnost navštívit osady a vesnice, které již jsou srovnány se zemí. Poutavě a s láskou nám přibližuje místa, lidské osudy a těžký život v této části šumavy. Všechny její knihy jsou balzámem na duši.Spisovatelku znám osobně, je to milá, srdečná paní, které by nikdo nehádal datum narození.

13.07.2015 5 z 5

Deník dřevorubce Deník dřevorubce Jaroslav Švestka

Kniha se těžko shání,ale je velice autentická.Pan Švestka skutečně prožil nevšední život a projevil se jako statečný chlap.

12.07.2015 4 z 5