Život mimo kategorie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

John Bok je napůl Angličan, který si ušil jeden vatovaný kabát na demonstrace, byl dvakrát odvezen na psychiatrii a třikrát se pokusil o sebevraždu. Má tři nemanželské syny, dvě dcery, prožil vášnivou lásku se ženou, která ho při křtu držela na rukou, a za totality byl neustále jednou nohou v kriminále. Během sametové revoluce dělal Václavu Havlovi neplaceného ochránce a po ní vydělal největší peníze na záchodcích nočního klubu Radost. V knižním rozhovoru se spisovatelem Janem Novákem vypráví bez zábran i servítků o svém životě "socialistického beatnika", který proběhl mimo veškeré kategorie českého chování....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245682/big_zivot-mimo-kategorie-nfs-245682.jpg 4.319
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Život mimo kategorie

iz67
17.05.2020

Čte se to jako román. Bok je úkaz (jak už naznaceno v názvu). Kolik toho stačil je fakt těžko uvěřit. Protože mám pocit, ze trpí syndromem jedinyho spravedlivyho, tak by bylo zajimavy si neco poslechnout od ostatnich akteru. Ale jinak moc fajn, i jako kronika toho vseho tady kolem nas.

Vaanek
16.02.2019

John se stím nepárá. Odkopal peřinu a vyřval ze sebe i to, co člověk si člověk nechá pro sebe...Výborné!


Hustoles
29.12.2015

Pár lidem se to asi nečte dobře, se s tím fakt nikdy nesral a nesere....

Bohouš48
12.07.2015

Velmi čtivě napsná kniha ,která osloví dříve narozené , kteří museli žít v komunistické diktatuře. Klobouk dolů před panem Bokem, který se k tomu postavil čelem. Já to nedokázal, protože to nebyla vůbec lehká záležitost.