BelphegorSara BelphegorSara komentáře u knih

Krvavá Mary Krvavá Mary Alexander Stainforth (p)

Tuto knihu jsem si kdysi půjčila v knihovně a moc jsem se těšila až si ji přečtu. Když jsem s tím začala tak jen s velkou obtíží jsem se dostala dál než na druhou kapitolu. Ze začátku mě vůbec nebavila, ale potom... Skvělé! Když jsem ji četla podruhé tak mi to dávalo větší smysl a vnímala jsem tu temnou atmosféru a hltala zápletky. Kromě celkem nudného začátku nemám co vytknout.

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Blackwood měl krásnou atmosféru a hlavní hrdinka byla sympatická. Ubírám však bod za konec knihy. Autorka si s tím mohla trochu pohrát a nebylo by co vytknout.

Prima parta Prima parta Jana Smetanová

Mizerné.

23.11.2017 2 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

První jsem viděla seriál který miluju. Knihy jsem přečetla všechny jedním dechem a byy skvělé, ale bylo těžký si hlavní postavy představit jinak než v seriálu. Například Emily jako zrzku a Spencer jako blondýnku.

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Velmi hezky napsaná knížka. Věřím, že ji ocení zejména děti na táborech kdy si vyprávějí strašidelné historky. Já ji přečetla jedním dechem a druhý i třetí díl také.

22.11.2017 4 z 5

Heavy Metal Heavy Metal Kory Grow

Krásné zpracování a nádherné fotografie. Myslím, že nemám co vytknout.

Revoltikon Revoltikon Bronislav Kovařík

Jak již bylo napsáno: MÁSTRPÍS! Klobouk dolů. Hypnos jako kapelu miluju a Bruno je nesmírně charismatický člověk. Kniha je zařazena mezi mé klenoty.

Pověrčivý Pověrčivý Robert Lawrence Stine

Nemám co vytknout. Přečetla jsem ji tak 50x a stejně se k ní zase jednou vrátím.

22.11.2017 5 z 5

Smeťák- šílenej život obyčejnýho cvoka Smeťák- šílenej život obyčejnýho cvoka Jeremy Strong

Skvělá! Směju se u ní pořád a to mi je 20 :) Mám ji přečtenou několikrát a nelituji. Vždy zvedne náladu.

Smutek sluší bárbínám Smutek sluší bárbínám Klára Škorpilová

Velmi čtivý, vtipný a ironický román. Tuto knihu jsem poprvé četa v mých 14 letech a od té doby se k ní pokaždé ráda vrátím. Mám ji přečtenou zhruba 10x a nikdy nelituji :) U některých kapitol jsem se vážně zasmála a ačkoli romány o dívkách a jejich problémech nemusím tak tohle je výjimka.