barblar barblar komentáře u knih

Polnočná knižnica Polnočná knižnica Matt Haig

Rozhodne stoji za to! Kniha,ktera z Vas sejme brime vycitek a litosti z “co by…, kdyby…” . Ulevi Vam a dojde Vam, ze vse se deje presne tak, jak ma. Po kazde kapitole jsem se vzdy zastavila a musela ji nechat dopusobit.. Je to intenzivni zazitek cist tuto knihu.

02.02.2022 5 z 5

Ten den Ten den Blanka Lipińska

(SPOILER) Na druhy dil jsem se po prvnim docela tesila.. velike zklamani.. Laura je jeste vetsi husa nez obvykle,opet se zabouchne do noveho unosce,dela hystericke sceny a dupe nozickama. Na konci jsem si prala,aby Massimo vybral,ze maji zachranit dite.. tento dil neubihal,nic se v nem nedelo,sexualni sceny se porad opakovaly.. ale docetla jsem ho.. coz se o tretim dile uz rict neda,ten se docist nedal.. lituju toho ztraceneho casu,ktery jsem nad touto serii stravila,i kdyz od tohoto zanru necekate zase prilis,takhle spatna kniha byla opravdu necekana.. zvlast kdyz ma nalepku jakehosi “bestselleru”..

02.02.2022 1 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Asi nejlepsi dil z cele serie.. Dalo se prehlednout,ze je kniha nelogicka a dost nadsazena,ale jeste v ramci toho,ze od eroticke knihy nic moc svetoborneho necekate.. Co se nedalo vystat,byla hlavni hrdinka.. alkoholicka,rozmazlena nana,nevyrovnana a nestabilni a absolutne nesnesitelna! Nechapala jsem jeji myslenkove pochody,jeji sceny,jeji povrchnost-nakupy a alkohol.. vsichni z ni museli byt celi vedle a beda,jak nebyli..
Ale libil se mi napad knihy,prostredi,ostatni postavy a dej ubihal.

02.02.2022 2 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

(SPOILER) Me opravdu rozesmal autorcin epilog. Psat,jak je ctenarka naivni,kdyz by chtela mit z Massima kladase a ze Laura nebyla hloupa a ve vztahu nezalezi na penezich,ale na porozumeni. Laura byla hloupa husa,ktera jednala zbrkle a nerozumne a delala z tohoto nerozumu velmi hloupe veci a vse se muselo tocit jen kolem ni. Massimo se choval opravdove,jako jedina postava v cele knize,jak byste asi cekali od chlapika,co strili do lidi a fetuje. Nacho byl naprosto nerealny,na jednu stranu chladnokrevny zabijak,na druhou stranu cituplny a nezny muz?? A veta,ze ve vztahu nejde o penize,ale Laura byla ve vztazich,kde ji penize rozhodne nechybely. Necekala bych od tohoto zanru neco svetoborneho,ale ze zena,ktere transplantovali srdce,nemusi jist zadne leky a tudiz nema o transplantaci poneti? Knihu jsem nemohla ani docist,poslednich 150 stran jsem preskakovala. Kdybych tyto knihy nedostala,uz po prvnim dile bych si zadny dalsi nekoupila. Des a hruza. Za me vyhozene penize a knihy hned posilam do nejakeho antiku,protoze tohle ani nechci mit doma. Jeste nikdy se mi nestalo,ze bych neco nedocetla nebo u knihy tak trpela.

01.02.2022 odpad!