BaDu_ BaDu_ komentáře u knih

Nejprve mi trvalo než jsem pochopila, jak a co se vlastně stalo. A pro čtenáře červené knihovny jako jsem já to bylo ke konci trochu příliš, ale i přesto si myslím, že je důležité si občas přečíst i takovýhle žánr.

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

Zbožňuju tuhle knihu, je tak dojemná a má v sobě skryté krásné věci. Opět jsem hltala stránku za stránkou.

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Taková klasika. Vtipná a čtivá. Netřeba více slov.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nejkrásnější na Malém princi je to, že tuhle knihu může číst člověk v každém věku a každý ji pochopí jinak. Dítě ji bude vnímat jako pohádku, kdežto dospělý v tom najde i hlubší význam a každý si z ní odnese něco jiného.
Myslím, že tuhle knihu by si měl přečíst každý.
A ti co ji musí „přelouskat“ určitě ocení, že kniha je krátká a čtivá (já osobně jsem ji přečetla za 2,5 hodiny).

Vždycky budeme mít léto Vždycky budeme mít léto Jenny Han

Když jsem se dozvěděla, že vydali další díl téhle trilogie, neuvěřitelně jsem se těšila, až si ho přečtu. Musím uznat, že první kniha byla asi nejlepší, ale ani tahle nezklamala.

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Plno lidí tuhle knihu zavrhne kvůli její délce, i já jsem mezi ně patřila. Ale když jsem začala číst, nedokázala jsem přestat. Prostě a jednoduše jsem musela číst dál.
Lepší knihu neznám. Dan Brown má všechno tak promyšlené, že člověk nechápe, jak na to přišel. Myslím, že v budoucnu si ji přečtu znovu, i přestože vím, jak kniha skončí.