ATheo ATheo komentáře u knih

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Občas mě trochu štvala Cassie, a taky se mi za celou knížku nepovedlo si udělat pořádnou představu o Willovi ani o Maxovi. Ale celkově to bylo prima počtení, Molly jsem fandil a celý závěr, i s mamkama a s babičkou, mi roztáhl pusu do hloupýho úsměvu :)

23.04.2018 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Knížka se hezky četla a pěkně "odsejpala", zápletka mě bavila. Hvězdičku dolů dávám za – pro mě poněkud odfláknuté – vysvětlení toho hlavního problému, kterým to vlastně všechno začalo a který se táhl celou knihou. Přišlo mi málo uvěřitelné a byl bych ocenil delší, hlubší a propracovanější odůvodnění.

26.03.2018 4 z 5

Jáma a dům Jáma a dům Jana Rečková

Moc se mi líbí autorčin styl, i když všechno třeba nechápu, tak mě to nijak neruší a naopak to přidává příběhu na tajemnu.

04.12.2017 5 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Na vážkách mezi 3 a 4 hvězdičkami. Kniha se četla pěkně, styl psaní se mi líbil. Naproti tomu děj byl až trochu moc předvídatelný a až trochu moc málo napínavý, než aby měl pro mě nějaký velký wow-efekt. Odbočka s osudem otce hrdinky mi přišla naprosto zbytečná a nezapadala mi do celku. Ten půlbod nahoru dávám za úplný závěr.

26.03.2018 4 z 5

Láska je láska Láska je láska Daniela Slávik

Pohlazení po duši ve formě knížky. Možná trochu až pohádka, ale ruku na srdce, kdo z nás dospělých nepotřebuje trochu těch pohádek do života? A tahle je navíc napsaná hezky čtivě, plná realistických postav, ve kterých poznáte sebe nebo lidi kolem vás.

08.05.2017 5 z 5

Poplach s odkazem Poplach s odkazem Joanna Chmielewska (p)

Trochu u mě zaostává za Zprávou od nebožtíka, ale i tak jedna ze dvou mých oblíbených od této autorky. Velmi vtipná, i když styl humoru nemusí nejspíš sednout všem.

07.05.2017 4 z 5