Ashi Ashi komentáře u knih

Aura Aura Richard Webster

Kniha je psaná hezky, ale očekávala jsem cvičení typu jak vidět aura atd. tomuto tématu - jak ji vidět se věnuje jedna kapitola tj. asi 20 stran, zbytek je spíše jak si zvýšit sebevědomí, jak myslet pozitivně atd. Kniha není špatná, ale rozhodně není celá o auře, je to spíš takový průvodce pozitivním životem.

23.09.2015 3 z 5

Dračí mor Dračí mor Jana Rečková

Způsob psaní českých autorů je takový zvláštní, za mě naprosto průměrná kniha. Ani špatná ani bestseller. Přijde mi že popis knihy nekoresponduje s obsahem. Z popisu to vypadá že se bude řešit hlavně Mor, který je v knize spíš mimochodem. Ale kniha se četla rychle a dobře.

22.09.2015 4 z 5

V nenávisti člověka V nenávisti člověka Ilona Ziková

Kniha není špatná ale musím upozornit na expresivní styl autorky při popisu močení, ustřelených hlav a zvracení - v každé kapitole je to několikrát velmi podrobně popsáno. Dějově je kniha bez konce a děj plyně sérií menších příhod bez hlubšího rázu. Oddechové člení dobré.

18.09.2015 3 z 5

Základní kniha o reiki Základní kniha o reiki Walter Lübeck

Dobře napsaná úvodní kniha - první kterou jsem zatím o reiki četla, nemůžu srovnat s ostatními ale líbila se mi + popis jednotlivých poloh a kdy je použít je super.

17.09.2015 4 z 5

Základní kniha o čakrách Základní kniha o čakrách Shalila Sharamon

pěkně a jednoduše napsané. Myslím, že ideální kniha pro seznámení.

14.09.2015 4 z 5

Nova Nova Keith R. A. DeCandido

Nemám ráda styl kdy je děj v nejlepším utnut a další kapitola začíná o něčem jiném. Kapitola o smažce, která potřebuje drogy mi pak přišla naprosto zbytečná a bylo by lepší ji z příběhu vypustit, jinak na rozdíl od ostatních co knihu kritizují, se mi četla celkem dobře, trefně. Sice děj končí chvílí kdy Nova ještě neumí skoro nic, ale jak bylo zmíněno na začátku - Ghost spectres nebo Ghost academy jsou knihy kde je asi Duší život přiblížen lépe. Překlad mi přišel naprosto v pořádku. Dávám 3,5/5

05.08.2015 3 z 5

Život smrtí nekončí Život smrtí nekončí Theresa Cheung

Kniha je napsaná poutavě a přehledně. Každá kapitola se věnuje nějakému typu komunikace s oním světem. A je pravda, že když dítě dokáže popsat ducha dědečka ač ho nikdy nevidělo je to prostě zajímavá situace k zamyšlení. Nutno dodat, že lidi kteří jsou bytostně přesvědčeni, že po smrti nic není asi kniha nepřesvědčí, ale mě zaujalo jaké příběhy a situace se staly. U knihy jsem brečela od začátku do konce celých 200 stran to se mi v životě nestalo.

31.07.2015 5 z 5