Základní kniha o čakrách

Poznávání energetických center neboli čaker otvírá pohled na působení jemných sil na lidský organismus. Tato kniha názorným a srozumitelným způsobem popisuje funkce a vliv těchto energetických center. Pro praktickou práci s čakrami zde autoři nabízejí celou škálu možností: použití tónů, barev, krystalů a vůní s jejich specifickým účinkem, doplněné meditačními a dechovými cvičeními, masážemi reflexních bodů jednotlivých čaker na chodidlech a přenosem univerzální životní energie. Popisy prožitků přírody, různých druhů jógy a astrologické přiřazení jednotlivých čaker obohacující navíc toto téma zajímavými a inspirativními poznatky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/18735/zakladni-kniha-o-cakrach-Qsa-18735.jpg 4.475
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Pragma

Das Chakra Handbuch, 1988

Kniha Základní kniha o čakrách

Viselec

Vše podstatné vystihuje již název knihy s anotací, k hodnocení tedy zbývá jen doplnit důležitou pochvalnou poznámku o velmi přehledné struktuře textu a nadšení ze srozumitelnosti výkladu obsahu.

jirka9453

Pokud se chcete naučit, jak správně pracovat s energetickými centry, rozhodně doporučuji přečíst. Ti, kdo mají pochyby o funkčnosti systému čaker, jsou v knize jasně a názorně vedeni, a jakmile principy pochopí a přijmou, sami pocítí změnu, kterou přináší “správně se naladit”.

hrdlickova_61

Knížku mi doporučila kamarádka. Okouzlilo mě hlavně to, že jednotlivé čakry mají barvy duhy. A také to, že moje tehdy osmiletá dcerka, která neměla o knížce ani tušení, začala přesně v té době malovat množství obrázků v duhových barvách. Nemyslím si, že by to byla jen náhoda. Jak se říká, něco je mezi nebem a zemí. Tahle knížka je jednou z těch, díky kterým jsem se o tom dověděla něco více.

miri.f

Velice zajímavá a dobře napsaná kniha, která provede čtenáře základní terminologií. Teoretická část dobře poslouží člověku k tomu, aby pochopil, jak fungují jednotlivé principy. Praktickou část s návody na uzdravení a harmonizaci jsem, přiznám se, nečetla.

Alíša236
22.03.2018

Perfektní kniha pro první seznámení o čakrách. Čtivě a srozumitelně popsáno, vysvětleno, včetně jednoduchých praktik na harmonizaci čaker.

petrucha86
06.09.2016

Hezky a jednoduše vysvětleno, základní kniha, jak má být :)

Ashi
14.09.2015

pěkně a jednoduše napsané. Myslím, že ideální kniha pro seznámení.

Eseter
06.11.2014

Hodně mě zaujaly především úvodní teoretické kapitoly. Co se týče praktických návodů na harmonizaci čaker, těch je tu dost, každý si snad najde ten ideální. Kniha je psána dost srozumitelně, je konzistentní a dost motivující.

čakry jóga New Age astrologie léčitelství

Autoři knihy

Shalila Sharamon
německá, 1948
Bodo J. Baginski
německá, 1952

Kniha Základní kniha o čakrách je v

Právě čtených5x