Anna7 Anna7 komentáře u knih

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Tři čtvrtiny knihy jsou o tom, jak na sebe zamilovaně koukají a líbají se. Popravdě si z toho skoro nic jiného nepamatuju. A ten milostný trojúhelník mi velice připomínal Stmívání.
Ale líbil se mi ten nápad s propojenými zrcadly a o zestárnutí upíra, když se dostane na světlo.

04.12.2011 2 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Obsahuje spoilery!!!

To, jak si Nora nic nepamatovala, mě hodně štvalo a na začátku jsem se nudila. Byla jsem strašně ráda, když začala konečně odkrývat svou minulost a začalo se něco dít.

Scott je fajn, ale nemůžu si pomoct. Myslím, že se mezi ním a Norou něco kvůli té válce změní. Buď ji začne nenávidět, nebo se s ní a Jevem spojí. V druhém případě se budu modlit, aby mezi nimi nevzniknul milostný trojúhelník. To by mě hodně namíchlo.

12.07.2012 3 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

To je poprvé, kdy nevím, kolik hvězdiček mám dát. Z části je to kvůli prvnímu dílu, který se mi moc líbil. Bylo to zase něco jiného, než jsem předtím četla. Ale tohle pokračování mi všechno vymetlo z hlavy. Vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Nebavilo mě to a jsem ráda, že už to mám konečně přečtené. (Mimochodem, Rixon mě strašně zklamal.)

Doufám, že další díl bude lepší a bude to za něco stát, protože tímhle u mě spisovatelka hodně klesla.

12.07.2012 2 z 5

Pán přeludů Pán přeludů Graham Peter Taylor

Nuda, vůbec mě to nebavilo. Ty řeči o Bohu, andělech a ďáblu byly unavující.
Tato série je jednou z nejhorších, jaké jsem kdy četla.

19.10.2011 odpad!

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Tento díl se mi zatím líbil nejvíc ze všech. No, uvidíme, jak to bude pokračovat.

10.01.2012 4 z 5

Pigman Pigman Paul Zindel

Příběh Johna a Lorraine se mi moc líbil. Je to příběh ze skutečného života, kde jsou přátelé, láska, ale následuje zvrat, který přinese jenom smutek a výčitky svědomí. Rozhodně je to zajímavé.

27.08.2011 5 z 5