Ann1307 Ann1307 komentáře u knih

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Ano! Skvělý thriller.
Zápletka obsahuje trochu nadpřirozena, takže díky tomu to byl jiný thrillery, než jsem zvyklá.. věřím, že ne každému sedne. Já mám ráda i sci-fi a fantasy, takže mi to vůbec nevadilo. Ale ta bezmoc, zvraty a vyvrcholení! Wow.
Nejdřív jsem se nemohla úplně začíst, asi hlavně kvůli nedostatku času. Ale od 50 strany jsem to dala téměř na posezení. Pecka!

Adele. Louise. David.
Adele a David jsou manželé. David se potká s Louise v baru, náramně si rozumí a políbí se, David se cítí provinile a hned objasní, že je ženatý a že tohle nedělá. Louise si myslí, že to byl tedy jen úlet a chce na něj zapomenout. Následně však zjišťuje, že je David její nový šéf, který jí nesmírně přitahuje, i když ví, že by neměl.
Shodou okolností do sebe Louise a Adele omylem narazí venku. Louise ví, kdo Adele je, ale i tak chce vědět, jaká je žena muže, po kterém touží, takže se začnou sbližovat. Mezitím se z touhy po šéfovi stane milenecká aféra. Louise to hraje na obě strany. Spí s Davidem a důvěrně se kamarádí s Adele. A pak začne tóčo. Louise neví, nebo spíš nechce přemýšlet o tom, koho zvolit, nebo zda se má z tohohle trojúhelníku raději dostat úplně. Zamotává se do toho víc a víc, až už je pozdě..

03.12.2018 4 z 5