Anio742 Anio742 komentáře u knih

Pramen Povýšení Pramen Povýšení Brandon Sanderson

„Sežral mi koně.” veta cely knihy, to me fakt dostalo :D. Jinak at si kdo rika co chce, tohle byla pecka. Nejvetsi dejovy spad je samozrejme na konci, ale kniha je v prubehu vykompenzovana jinymi nemene kvalitnimi pasazemi.

14.06.2019 5 z 5

Trůn lebek Trůn lebek Peter V. Brett

Tak tohle rozhodne stalo za to. Priznejme si na rovinu, ze treti dil nebyl nic moc. Jen demoni demoni demoni a dej se nikam neposunul. Ale ted se neco delo. Opravdu. A ten konec?! Ja to rozdychavam jeste ted..

20.07.2018 4 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Kniha je od zacatku velmi ctiva, hned vas vtahne do deje. S postavami nebyl zadny problem, sice to nejsou jednoznacne skveli hrdinove, ale sympataci rozhodne ano. Misty je poznat, ze autorka neni az tak zkusena, ale rozhodne to nekazi celkovy obraz knihy. Vrele doporucuji dospivajicim ctenarum fantasy

03.12.2017 5 z 5

Meč krále Meč krále Ann Marston

Kniha obsahově moc neprekvapi. Obzvlaste pokud uz jste nejakou tu fantasy cetli. Avsak i presto je kniha velmi ctiva a postavy sympaticke. Sama jsem ji precetla jednim dechem jedno odpoledne. Dobra odpocinkova cetba

23.10.2017 5 z 5

Temné bratrstvo Temné bratrstvo Luke Scull

Zacist se do tehle knihy da doat zabrat.. mne se to vlastne ani nepovedlo.. Dej se predem jasný, nic noveho nepřináší. Postavy nejsou zajimave, o Colovi nemusim mluvit, Kayne je opravdovy primitiv (toho bych sama uskrtila mnohokrat) .. jedine dobre postave se osud vysmeje do tvare :(((. Od knihy jsem cekala vic ve vsech smerech.

06.07.2017 1 z 5

Oko temnoty Oko temnoty Brent Weeks

Ja jsem se zamilovala.. a ne jen do knihy, ale i do nekterych postav. A ten konec? Umiram touhou cist dalsi dil. Osudy, zvraty, intriky atd. Opakuje se to v kazdym komentari, ale je to proste pravda

16.06.2017 5 z 5

Oslnivá čepel Oslnivá čepel Brent Weeks

No to bylo neco.. Kniha celkove je dejove daleko napinavejsi nez jednicka, deje se tam toho vic, bezi to rychleji. Osudy a zvraty me neprestavalu prekvapovat. A ten konec? Nic nenavnadi na treti dil lepe. Jinak postavy se od jedničky nezmenily.. Dazen a Kip jsou proste skveli, Karris, Tea, Zimun, Zeleznak taky dobry, ale Liv porad nic.. Rozhodne doporucuju!

30.05.2017 5 z 5