aninaji aninaji komentáře u knih

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásná kniha, která člověka opravdu chytne za srdce. Jen bych chtěla trochu víc....víc děje, víc stránek. Sotva jsem začala číst, byl konec. Pořád mám takový pocit, jako bych vlastně nedočetla.

24.08.2021 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Tohle číst bylo opravdu utrpení. Zápletka tuctová, trocha děje na začátku a trocha na konci. Zbytek knihy je vlastně jen o sexu. Do čtení jsem se musela nutit, nic mě nemotivovalo vzít knihu a pokračovat dál. Čekala jsem nenáročnou, odpočinkovou romantiku, kterou jsem v knize bohužel nenašla. Nevím, jestli je to věkem, ale tohle by se mi nelíbilo asi ani v patnácti...

24.08.2021 1 z 5

Výstup – ctižádost pohřbená na Everestu Výstup – ctižádost pohřbená na Everestu Anatolij Nikolajevič Bukrejev

Kniha se dobře četla zhruba do 3/4. Od bodu, kdy autor začal psát už bez Anatolije, to pro mě bylo utrpení. Nekonečné komentáře k dodatku a dodatku dodatku jsem musela číst dvakrát a zasekla jsem se na nich na víc než půl roku.
Celkově ale musím říct, že to bylo opravdu poutavé a zajímavé čtení. Anatolij na mě působil jako skromný a pokorný člověk, který žil tím, co dělal a co se mu nakonec stalo osudným.
Kniha Jona Krakauera mě teprve čeká, jsem zvědavá na pohled zase z jiného úhlu.

05.03.2021 4 z 5