Andynka Andynka komentáře u knih

Noční pláč Noční pláč Mary Higgins Clark

Velmi napínavá kniha. Škoda jen, že konec se dá lehce předvídat, ale věci okolo byli zajímavé až překvapivé...Knížka vás táhne celou dobu v tajemnu a to se mi na tom lábilo :)

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Zatmění je strhující knížka, od které se těžko odpoutává...Je to napínavé a naprosto nereálné a nejspíš proto se mi líbí, že lidé se dostanou do světa, který si můžou zcela vyfantazírovat. Já osobně nemám co knížce vytknout.

04.04.2011 4 z 5

Až tak moc tě nežere Až tak moc tě nežere Greg Behrendt

Tato knížka mě zklamala....Celé je to nudné zdlouhavě a nesmyslné....Byla to moje první knížka, kterou jsem četla jen proto , že jsem si ji koupila...Rozhodně to patří mezi mé nejhorší knížky.

04.04.2011 1 z 5

Haló, paní Láryfáry Haló, paní Láryfáry Betty MacDonald

To byla tak strašně krásná knížka :) vždycky jsem ty příběhy milovala a té knížky jsem se dodneska nenabažila :) pro mě velmi zábavná a poučná pro děti :) trošku :)

Noční výprava Noční výprava Stephen King

Myslím si, že každý díl sám o sobě má něco do sebe....oproti filmu Zelená míle...jsou tyto díly více obsáhlé a hodně z toho pochopíte, taktové ty detaily, které ve filmu nevidíte a přeci jsou důležité :)

Mizerná smrt Eduarda Delacroixe Mizerná smrt Eduarda Delacroixe Stephen King

Coffeyho ruce Coffeyho ruce Stephen King