Andyka1305 Andyka1305 komentáře u knih

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Musím se přiznat, že jsem tuto knihu začala číst a na nějaké, myslím, dva roky ji odložila na poličku "rozečtené", potom co jsem se dostala přesně do
její poloviny,
jelikož byla ABSOLUTNĚ nudná. Vůbec nemluvím o čítatelnosti, protože se čte absolutně skvěle, ale protože až do poloviny knihy se nic neděje. Až když teď došlo ke koronové karanténě, jsem ji dala druhou šanci a rozhodně jsem nelitovala. Přesně v momentě, kdy jsem přestala, se začaly dít věci. A samozřejmě se musíte prokousat těmi zprvu nudnými věcmi, ale bez nich by děj neměl smysl.
U této knihy jsem vlastně poprvé zažila takové pocity jako u žádné jiné, jelikož mě děj absolutně pohltil a prožívala pocity s hlavní hrdinkou.
Takže jsem nakonec ráda, že jsem tuto knihu dočetla a určitě ji mohu doporučit dál.

20.04.2020 5 z 5

Okolnosti smrti S. H. Okolnosti smrti S. H. Max Bubakoff (p)

Tuto knížku jsem upřímně shltala skoro najeden nádech. Je moc dobře napsaná a moc dobře se čte. Kniha má v sobě hodně vulgarosmů... A to myslím hodně moc... Určitě je to v jaké-si podobě humorná kniha (pokud máte rádi vulgarismy, pokud ne-nedoporučuji číst...) Když jsem si tuto knihu dočetla, pomyslela jsem si, že mi do mého života nic nepřinesla, ale ani nic nevzala, takže... Za mě tak 50/50 určitě je tato kniha zajímavá tím, že je tam tolik sprostých slov, což jsem určitě v jiné knize nečetla, vlastně ani ve svém životě neslyšela... A proto je svým způsobem jedinečná.

13.04.2020 3 z 5

Jezdci časem Jezdci časem Alex Scarrow

Tuto knížku jsem četla jen kvůli přítelovi, který nečte,aby jsme jí četli společně.Je to kniha spíše pro teen čtenáře, nicméně mě zaujala a ráda jsem jí dočetla.Určitě mám v plánu číst i druhý díl.Na druhou stranu to není kniha,ke které bych se opět vrátila.

17.01.2021 3 z 5