andrea4155 andrea4155 komentáře u knih

Permský park Permský park Petr Šulc

Autor této knihy začíná patřit mezi mé oblíbené ! Již jsem četla skvělou knihu Axion a nyní Permský park. A dobře jsem udělala, Zařazuji mezi má oblíbená díla. Nechci nic prozrazovat. Přeji si, abyste byli překvapeni každým z devíti příběhů, jako já. A mohli si jej užít u dobré kávy, čaje a především ve skvělém sci-fi světě. Za mě SUPER.

27.09.2021 5 z 5

Po přečtení nepalte Po přečtení nepalte Erik Decimus

Když si vezmu knihu Erika a Chrise, je mě nejen hezky, je mě krásně, nádherně. Tato kniha je plná překrásných slov, která přidávají velký smysl životu. Jsou to slova plná nádherných chvil, okamžiků, jsou k zamyšlení a zároveň je to přesně ta KNIHA, která vám vykouzlí krásný úsměv na tváři a dodá jiskru vašim očím. Já to takto mám a proto jí mám :) a nedám ! Je to kniha, která je živá, je zároveň talismanem. V mé knihovně má své místo a vím,že se tam přátelí s dalšími, nejen od Erika, a tvoří tak skvělou partu v našem obývacím pokoji. Už jen ta myšlenka, že ji mám a mohu si ji kdykoli vzít, je k nezaplacení :) Moc za ni děkuji.

24.03.2021 5 z 5

Axion Axion Petr Šulc

Hezký čtivé, pocit napětí od začátku, moc se mě líbí vkusné zapojení odborných termínů do textu příběhů ! Za mě SUPER.

27.12.2020 5 z 5

Štěstí na obzoru Štěstí na obzoru Erik Decimus

Štěstí na obzoru je krásná kniha. Po všech stránkách a to doslova :) Mimořádným textem a překrásnými ilustracemi. Já jsem v ní našla poklad :) Zachraňuje mně. Zachraňuje mou psychiku. Můj mozek ! Pomáhá mě se vystředit. Vrátit se do středu, k sobě, uvnitř. Nikdy se "neočte", nikdy se neokouká. Vždy se v ní najde něco nového. A že jsem jí už pročítala xkrát :) Je to kniha u které víte, že díky ní je svět hezčí. Já jsem hezčí, a každý kdo jí čte je hezčí. A určitě víte, jak to myslím, tím "hezčí". Je to opravdové Štěstí. Štěstí, které mám ve své knihovně. A není náhoda, že jej tam mám. Je to láska a něha, pravda a legrace. Je to tak, jak to má být. Je štěstí mít Štěstí na obzoru ❤️ je to na celý život.

17.09.2020 5 z 5