Amiran Amiran komentáře u knih

Perníková panenka Perníková panenka Rachel Cohn

Do půlky mě nijak neohromila. :D Ale ten závěr mě nějak dojal a přišlo mi, že se to stává i v běžném životě.

23.07.2014 4 z 5

Někde jinde Někde jinde Gabrielle Zevin

Ze začátku jsem nechápala, o co jde. Rozhodla jsem se, že ji dočtu, ale konec se mi nelíbil... Zajímavý příběh. Smutná kniha, ale dobrá. :)

23.07.2014 3 z 5

Prohraná sázka Prohraná sázka Jana Kratochvílová

Jeden z mála románů, který se mi líbil a nepišel mi přeslazený a falešný. :)) Pro odlehčení, skvělá kniha.

23.07.2014 5 z 5

Špion od vedle - Dvojí život Roberta Hanssena Špion od vedle - Dvojí život Roberta Hanssena Elaine Shannon

Napínavá a trochu záhadná. Byl to sice špion, ale ke konci mi ho bylo stejně líto.

Nikdo nikde Nikdo nikde Donna Williams

Pro ty, kteří mají rádi psychologické věci a dojemné životní příběhy, jako stvořené. :) Trochu konec mě zmátl, ale přeto jsem si Donnu zamilovala. Napsat autobiografii a mít autismus - palec nahoru.

Hitlerův houslista Hitlerův houslista Igal Shamir

Trocha historie a trochu drama. :) Bavila mě moc. Jen konec se mi nelíbil... Asi jsem na ty Happy Endy. :D

Hrdinka pouště Hrdinka pouště Donya Al-Nahi

Chvíle jsem se až třásla strachy, jak to dopadne... Neuvěřitelný příběh, u kterého jsem málem přestala věřit, že by byl skutečný. Ohromující kniha naděje a lásky, ve které Donya dokazuje, že jde vše... Nevidím zde žádný egoismu ani nic podobného. Jen odvahu a odhodlání zachránit unešené děti. Možná, že se tak někomu připadá, ale asi proto, protože by sami lidi tohle něudělali.