amalka 100 amalka 100 komentáře u knih

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

skvělá kniha je smutné jak krutý život mají některé děti v africe :-( určitě doporučuji přečetla jsem ji za jeden den

02.09.2014

Poslouchej, zabíjej nebo zemři Poslouchej, zabíjej nebo zemři Sönke C. Weiss

dobrá knížka jen dost drastická je až nemožné že se něco takového doopravdy někde může dít :-(

28.08.2014

Zrádkyně- za mřížemi íránského vězení Zrádkyně- za mřížemi íránského vězení Zarah Ghahramani

tak tahle kniha mě nebavila děj celkem nudný ani jsem ji nedočetla :-(

28.08.2014

Amira z harému Amira z harému Soheir Khashoggi

skvělá knížka přečetla jsem ji jedním dechem :-)

Rouhání? Rouhání? Asia Bibi

neuvěřitelný příběh :-( moc by mě zajímalo jak to s Asii dopadlo

Majáda, dcera Iráku Majáda, dcera Iráku Jean Sasson

moc hezký příběh ze začátku byla knížka trochu složitá jak se v některých pasážích zachází do detailu ale pak mě hodně zajímalo jak příběh dopadne určitě doporučuji :-)

Závoj strachu Závoj strachu Samia Shariff

tuhle knížku jsem přečetla za jeden den a je opravdu neuvěřitelné aby někdo zažil tolik trápení chvílemi mi bylo i do breku :-(

Závoj strachu Závoj strachu Samia Shariff

17.08.2014

Kábulská škola krásy - život pod závojem Kábulská škola krásy - život pod závojem Deborah Rodriguez

hezká pohodová knížka určitě doporučuji :-)

Fatima: Neberte mi moje dítě Fatima: Neberte mi moje dítě Fatima Mirembe

tak tuhle knížku jsem probrečela a ještě dlouho pak myslela na ten příběh na to jak někdo může už odmala zažít tolik neštěstí a po přečtení jsem ráda že žiju ve svobodné zemi kde nepanujou žádné příšerné pravidla určitě tuto knížku doporučuji k přečtení

21.06.2014

Mami, slituj se Mami, slituj se Cristina Obber

knížku jsem přečetla za jeden večer je dobrá ale ten konec jsem prostě nepochopila přijde mi jako by byla nedopsaná chybí tam jestli se ještě setkala s klukem na kterého pořád myslela a v epilogu je jen zmínka o manželovi který se jmenuje jinak což mě trošku zklamalo ale jinak knížku určitě doporučuji

21.06.2014

Mé slzy zůstaly v Iráku Mé slzy zůstaly v Iráku Jana Švecová

knížka mě zaujala a bavila i když je fakt že jsou i lepší :-)

20.06.2014