Alenka76 Alenka76 komentáře u knih

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Knižka sa mi páčila určite doporučujem keďže som videla film bola som zvedavá aka bude kniha a musím povedať že ma nesklamala prečítaná za jeden deň štyl písania autorky sa mi páčil a teraz len čakať aky bude druhy a tretí diel

30.05.2021

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Pre mňa najlepšia kniha od tejto úžasnej spisovateľky prečítaná jedným dychom objavila som ju náhodou. Idem sa pustiť do jej ďalších kníh.

27.12.2019 5 z 5

Oddej se lásce Oddej se lásce Johanna Lindsey

Toto je tretí diel o vikingoch a tiež patrí medzi moje top knihy tak ako ostatné co dodať super čítanie.

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Tieto knižky o Škótoch milujem malo to dej, napetie, lásku a hlavne prečítala som ju za jeden večer nemohla som ju pustiť z rúk.

Spaľujúca vášeň Spaľujúca vášeň Brenda Joyce

Super knižka vrelo doporučujem a dokonca som sa pri nej aj dosť nasmiala????????????.

Oheň vášne Oheň vášne Brenda Joyce

Niet čo dodať je to dobrá kniha len škoda že nevydali viac knih???? ale určite doporučujem prečítať ????.

30.12.2019 5 z 5

Navrátený do raja Navrátený do raja Emily D. Beňová (p)

Proste super.

02.11.2019 5 z 5

Šepoty zo záhrobia Šepoty zo záhrobia Emily D. Beňová (p)

Super začiatok ,knižky som si kúpila ako e knihy a musím povedať že ma nesklamali štýl písania sa mi páčil prečítala som ich za víkend kto ma rad knižky tohto žánru určite si príde na svoje ja som ich čítala 2-krat a určite sa k im ešte vrátim.

02.11.2019 5 z 5

V objatí milenca V objatí milenca Emily D. Beňová (p)

Mne sa páčili všetky knihy, prečítala som ich jedným dychom a určite doporučujem prečítať dávam 5 hvizdičiek