akdara71 - Příspěvky

Švadlena z DachauŠvadlena z DachauM. Chamberlain

Knížka se mi moc líbila. Ano, hlavní hrdinka byla naivní a příliš důvěřovala mužům ve svém životě. Ale snad je to i pochopitelné....když poznala Stanislause, díky němuž se její život ubíral směrem, o který jistě nestála, bylo jí teprve 17 nebo 18 let, pocházela z chudé rodiny a zkrátka ji okouzlil starší, zdánlivě bohatý muž s vybraných chováním, v jejím věku a postavení je to snad i pochopitelné. Když poznala Gina, byla sice starší a měla sebou za pobyt v Dachau, ale možná jen chtěla věřit, že se konečně našel někdo, kdo jí pomůže. Konec knihy byl překvapivý.

05.06.2016

IluzeIluzeR. Bach

Naprosto dokonalá knížka. Miluju knihy Richarda Bacha a jejich moudrost, tahle patří k mým neoblíbenějším.

25.03.2016

Na křídlech rackůNa křídlech rackůJ. Rudzinskyj

Kniha je opravdu zdařilá. Velmi dobře a tak nějak lehce se čte. Zřejmě největší radost udělá fandům letectví, ale samozřejmě nejen jim ... určitě si v ní každý čtenář najde to svoje. Asi nejvíc mě zaujaly autorovy tzv. vhledy, které Vás "donutí" k zamyšlení nad tím jak žijete a jestli není ve vašem životě čas na změnu. Jan Rudzinskyj je nepochybně zajímavý a inspirativní člověk, který jde svou vlastní cestou i když to není určitě vždycky jednoduché. Kniha rozhodně stojí za přečtení a já doufám, že tohle nebyl poslední autorův literární počin.

26.02.2016

Příručka mesiáše - Rady pro vyspělou dušiPříručka mesiáše - Rady pro vyspělou dušiR. Bach

Nádherná knížka která je dokonalým doplňkem k Iluzi, Rackovi...

25.03.2016

Ostrov šedých mnichůOstrov šedých mnichůM. Klevisová

Moc hezká detektivka, řekla bych, že nejlepší od Klevisové... dobře se četla a v podstatě do poslední chvíle by mě nenapadlo, kdo je pachatelem

10.02.2017