AjinQa AjinQa komentáře u knih

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Opravdu skvělá kniha! Přečetla jsem ji za dva dny, a to jsem se musela přemlouvat abych nečetla dál! :) Ke knize jsem se přemlouvala dlouho jako ke Selekci a jako u ní, nelituju že jsem ji přečetla tak rychle. Myslela jsem že to bude horší. Hlavní hrdinka mi připadala sympatická, a vyjímečně jsem v ní našla nějakou podobu mně xD . Opravdu doporučuju! :)

07.11.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Od knihy jsem čekala více. Byla naprosto nudná. Četla jsem ji opravdu dlouho. I konec mně zklamal. Opravdu nejslabší díl z celé série. Těšila jsem se že za hranicemi města to bude zajimavé. Ale naopak. Bylo to nudné. Samé kecy, a žádná pořádná zápletka. Více mně bavily předešlé díly. :)

26.09.2015 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Ke knize jsem se přemlouvala opravdu dlouho. Ale musím říct že nelituju že jsem si ji přečetla. Popis knihy se mi nikdy nějak nezdál. Prostě pohádka s princeznama. V knize sice byly "princezny" a princ, ale to mi vůbec nevadilo. Právě naopak, bylo skvělé se takhle dostat do světa jiného, po tom co jsem četla Hunger games nebo Divergenci. Konečně. U knihy jsem se i místy zasmála. Opravdu jsem od ni nemohla odtrhnout oči, a musela jsem se nutit nečíst dál. Všem ji doporučuji :)

24.09.2015 5 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Jedna z mojich nejoblíbenějších knih. Před černým ledem jsem četla autorčiny další knihy. Samozřejmě byla čtivá jako ostatní. Hned od začátku se mi líbila. Nemohla jsem od ni odlepit oči. Samozřejmě hlavní hrdinka byla super. Příběh byl napínavý. Doporučuji všem. :)

23.09.2015 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha byla čtivá jako první díl, ale zato se mi tak moc nelíbila. America mi připadala nesnesitelná. Někdy mi opravdu lezla na nervy. Hlavně její nerozodnost vůči Maxonovi.U knihy se mi zdá snadno předvídatelný děj, takže mně tam nic nepřekvapilo. Ale zato mně i rozesmála. Jak už jsem napsala připadala mi o něco slabší než selekce. Ale i přesto se těším až si přečtu další díl.

23.09.2015 3 z 5