Adina233 Adina233 komentáře u knih

Nasraná Máma - Nekorektní Průvodce Prvním Rokem Mateřství Nasraná Máma - Nekorektní Průvodce Prvním Rokem Mateřství Tereza Maroušková

Lepsi nez prvni kniha. Oproti te prvni ma casto i vaznejsi podton, kazdopadne chci vyzdvihnout, jak mistrovsky dokaze autorka emocne vyhrocene situace odlehcit svym signifikantnim humorem. Genialne popisuje situace a pojmenovava pocity, ktere zaziva temer kazda mama. Coz je asi ucelem. Aby se zenam ulevilo, ze nejsou dokonale mamy, manzelky… Ve ctenari navic dokaze behem cteni probouzet ty nejrozmanitejsi emoce. Smich, plac, dojeti a stridaji se zavratnou rychlosti. Kazde mame, ktere sedi nekorektni typ humoru, bych knihu vsema deseti doporucila.

21.11.2022 5 z 5

Vzpoura pražské kavárny Vzpoura pražské kavárny Dominik Landsman

Jo tohle muzu! Super oddychovka

10.08.2021 4 z 5

Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu Tereza Maroušková

Bála jsem se, že se kniha ponese v duchu příspěvků, což by asi na knihu bylo až moc. Že to bude jeden velký hejt. Ale vůbec! Je mnohem jemnější, není tam zdaleka tolik vulgarit a upřímně, je skvělá! Humorná, citlivá i tvrdá, jak je autorce vlastní v příspěvcích, ale hlavně z ní sálá neskutečná autenticita! Což dneska aby člověk pohledal… Ženám, které neprožívají růžové těhotenství a mateřství rozhodně kápne do noty! Mužům nedoporučuji

10.08.2021 5 z 5

Dneska už se tomu směju Dneska už se tomu směju Adina Mandlová

Miluju lidi, kteří umí říct věci tak, jak jsou, bez zbytečné omáčky a rádoby omluv. Adina popsala svůj život s jeho pozitivy o negativy, otevřeně se přiznává i k věcem, které by ostatní tutlali anebo se je snažili mermomocí ospravedlnit. Dokázala chladně konstatovat věci, které by se jiní báli i vyslovit. Ta autenticita mě absolutně dostala! A ten nadhled… inspirativní. Boží knížka

10.08.2021 5 z 5