Adelin239 Adelin239 komentáře u knih

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Tahle kniha mě prostě chytla za srdce! Stala se z ní jedna z mých nejoblíbenějších knih, a i když je to jen další podobný scénář, který se opakuje pořád dokola, mám ho pořád ráda.
Kniha je skvěle napsaná, a i když jsem nečetla ostatní předešlé díly, i tak jsem se snadno seznámila s ostatními postavami, které mi byly sympatické.
Knihu jen doporučuji! :)

07.05.2017 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Kniha se mi líbila, ale mnohem víc se mi zamlouval díl druhý :) Ale i tak to nic nemění na faktu, že kniha byla čtivá, vtipná a romantická. Na obou dílech nevidím žádnou chybu. Rozhodně bezvadná oddychovka, kterou můžu jen doporučit :)

04.05.2017 5 z 5

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

Nejprve mě zaujal název knihy, a tak jsem se odhodlala a knihu si koupila. Rozhodně nelituji.
Ze začátku jsem si myslela, že kniha bude nudná, ale jak se ukázalo, tak vůbec. Děj byl velmi krásný, v některých oblastech sice i trochu smutný, ale i tak pořád báječný. Začetla jsem se bez problému.
Knihu můžu jen doporučit!

02.05.2017 5 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Příjemná oddychovka :) knihu jsem našla náhodou a rozhodně nelituji, že jsem si ji zakoupila. Hrozně mě zaujal obsah knihy, takže jsem se hned po zakoupení pustila do čtení. Autorka si mě svým psaním získala a já se snadno začetla do děje.
Nakonec musím jen říct, že mi hlavní hrdinka ani trochu nepřipomíná Bridget Jonesovou :D, žádnou spojitost s ní jsem v knize nenašla...
Jinak můžu knihu jen doporučit :)

01.05.2017 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha se mi moc líbila! Byla velmi čtivá a snadno jsem se seznámila se všemi postavami.
Nápad na děj je velmi zajímavý, jen škoda, že taková podobná kouzla, která jsou použita v knize, neexistují i v reálném životě :D....
Celkově mám tuto autorku velice ráda a musím přiznat, že se jí tato celá série velice povedla :) Rozhodně doporučuji přečíst!

27.04.2017 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Krásný klasický romantický příběh, který opět nezklamal. U knihy mě nejprve zaujal název, ale také obálka a jsem ráda, že jsem se rozhodla si tuto skvělou knihu zakoupit a následně si ji přečíst. Aly mi hned od začátku byla sympatická a totéž platí i pro Brandna. Skvělá oddechovka na dovolenou, vřele doporučuji! ;)

18.04.2017 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Tahle kniha patří rozhodně mezi mé favority! Sympatická Zoe mě chytla za srdce, a koho taky ne? Obdivovala jsem její snahu udělat pro všechny to nejlepší a přitom si ani sama neuvědomovala, že si touto nápomocí spíše škodí, jak se pak na začátku ukázalo v její práci. Líbilo se mi škádlení a popichování mezi oběma hlavními postavami, díky tomu kniha byla velice vtipná a zábavná.
Rozhodně byl tento díl mnohem lepší než první :-)

18.04.2017 5 z 5