adela2230 adela2230 komentáře u knih

Panna Panna Radhika Sanghani

Na knihu jsem narazila náhodou v levných knihách, moc jsem neočekávala, i když jsem si ji možná vybrala kvůli hlášce s Bridget Jonesové. Je to taková kniha na oddych, i když nijak moc zajímavá. Ačkoliv nápad s blogem v knize není tak špatný.

11.06.2017 3 z 5

Ten den jsem se rozhodl zemřít Ten den jsem se rozhodl zemřít Jonathan Destin

Kniha je skvělá, je velmi dobře napsaná, téma je velmi poutavé, i když některé věci jsou poměrně drsné, ale krásně se čte, určitě doporučuji.

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

Kniha je napínavá a velmi dobře se čte, pro odpočinek ideální, doporučuji.

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Na knihu jsem narazila náhodou v levných knihách, neočekávala jsem moc, ale kniha je nakonec poměrně čtivá, dobře napsaná. Pokud si chcete odpočinout, určitě doporučuji.

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Na knihu jsem narazila náhodou, přesto to bylo poměrně poutavé, je čtivá, i když občas jsou některé věci v knize nelogické

11.06.2017 4 z 5

Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Judy Melinek

Krásně napsané, původně jsem ji chtěla číst už v angličtině, ale nakonec se k tomu nedostalo, ale i v češtině to relativně stálo za to. Je to dost poutavé, a představuje to práci soudního lékaře.

15.04.2017 5 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Celá série vášnivý mě nějak extra nezaujala, přečetla sem všechno a musím říct že božský je lepší.
Na to jak autorky psaly božského je hříšník samý odvar, je to změna než se očekává, ale i tak mě nijak zvlášť nezaujal.

31.01.2017 3 z 5