Motýlí křídla ekniha

Laura zahynula před rokem při dopravní nehodě. Její sestra Elena se pokouší zapomenout, ale jak se jí to má podařit, když o rok později objeví takřka na stejném místě další mrtvou dívku? Může to být náhoda. Jak přesně Laura zahynula, to Elena dodneška neví. Co tají matka, která ji nechce spustit z očí? A jak to, že se o ni najednou zajímá hezoun Tristan, který je o dost starší než ona? Když pak Eleně začnou chodit anonymní dopisy a kolem domu se potloukají zakuklené postavy, začne hledat pravdu na vlastní pěst…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155601/motyli-kridla-62N-155601.jpg 3.4231
Literatura světová, Thrillery, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), Fragment (ČR)

Schmetterlingsschatten, 2008

Kniha Motýlí křídla

02.04.2020

Klasický thriller.

Ivanka83
20.07.2019

Nějak ne a ne se začíst... Tak útlá kniha a trvalo mi takovou dobu než jsem ji přelouskala.
Naivní Elena celkem odpovídá svému věku. Tristan mě štval. Snad jen Viv mi byla aspoň trochu sympatická.
Z celé knihy se mi líbila asi jen obálka.

Walris
21.06.2019

Budu asi trochu opakovat, co již bylo zmíněno v komentářích níže, ale opravdu hodně slabá knížka - hlavní hrdinka je tak naivní, až to bolí, charaktery ostatních postav jednotvárné a nedostatečně vykreslené (ale co se asi dá čekat v knížce o 170 str.), příběh bez nápadu a celkově očekávaný. Chvílemi jsem měla pocit, že autorka to psala asi jako prvotinu ve svém útlém věku (ani to není pravda). Četla jsem do konce jen proto, že jsem čekala nějaký větší zlom v závěru, nestalo se... Opravdu ani jako oddechovku nemohu doporučit, existují mnohem lepší knihy.

verka5083
18.02.2019

Kniha nebyla špatná, krásně se i četla. Ale bohužel jsem čekala trochu víc. Hlavní hrdinka mi připadala trochu naivní a důvěřivá. Zároven jsem s v Eleně povaze trochu viděla. Připomínalo mi to mé dospívání, kdy jsem až později pochopila, že lidém se nedá věřit.

brzda.
10.10.2018

Kniha nebyla špatná ale z téhle série jsem už četla i lepší knihy.

Ketesh
13.06.2018

Oddychová četba na večer, když se člověk nudí a nebo ideálně do autobusu či vlaku.

Effka
12.06.2018

Je to thriller určený pro teenagery od 13let. Já si ho přečetla, přestože jsem už jiná generace,a musím říct že pro mě to bylo velmi pěkné čtení. Ne nijak náročné,ale každopádně napínavé a čtivě napsané.

Laughtubbe
11.05.2018

Příjemné čtení. Oddechové a nenáročné. Bavila jsem se a Elena mi byla sympatická.

Jeden z nás lže
Jeden z nás lže