adedisek3216 Online adedisek3216 komentáře u knih

Jantarové oči (navíc 2 povídky) Jantarové oči (navíc 2 povídky) Vilma Kadlečková

Tuto knihu jsem kupoval s tím, že to má hezkou obálku a hřbet, v knihovně to bude hezky vypadat a třeba mě to bude i bavit. A ty jo! To byl zážitek. Kniha velice chytlavá, otevírá nám obří svět do kterého se chci vrátit co nejdříve. Hvězdičku sice ubírám kvůli tomu, že občas bylo složité přečíst nějaká jména a pojmy a občas jsem se v tom ztrácel a povídky mě úplně nebavili. Ale pokračování si určitě koupím!

29.02.2024 4 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Za mě úplně skvělá odpočinková kniha, do které jsem se začetl a zhltl ji za 2 dny. Příběhy chytlavé, krásně napsané a občas s ponaučením na konci, upřímně bych je četl jednou dětem jako pohádky. A hlavně ilustrace, ty jsou vážně nádherné. Byla radost sledovat jak stránku po stránce rostou a nakonec končí velkou ilustrací.
Musím říct že tento svět vážně zbožňuji, a že tato kniha mě chytila asi nejvíce.

23.02.2024 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Upřímně, úplně mě to nebavilo. Jako jo, bylo fajn se dozvědět něco o minulosti a příbězích na které bylo v hlavní sérii poukazováno, ale nebylo to tak dobré. Možná je to tím že nemám prostě rád Celaenu a příběh mi vždy tahali ostatní postavy.

21.02.2024 3 z 5